JCI Eiropas Konference

JCI Eiropas Konference — Latvija 100

Vieta Radisson Blu Hotel Latvija (Elizabetes iela 55, Rīga)

JCI Eiropas Konference — Latvija 100

Datums:19.06.2018 — 22.06.2018

Rīgā, no 2018 gada 19. jūnija līdz 22. jūnijam, Latvijas valsts simtgades svinību ietvaros, pirmo reizi tiek rīkota vērienīga JCI Eiropa 2018 starptautiska konference ar 1500 dalībniekiem no 42 pasaules valstīm.

JCI - Junior Chamber International ir starptautiska organizācija, kas apvieno vairāk nekā 160 000 jaunus aktīvus cilvēkus no 18-40 g.v. vairāk nekā 100 pasaules valstīs. Tās vadības mītne ir St.Luisa, Misūri, ASV.

JCI piedalās ANO sistēmā, ICC, UNESCO, AIESEC – sadarbības līgumi. JCI Latvija ir šīs organizācijas filiāle Latvijā, dibināta 1993. gadā.

JCI Eiropas Konference tiek rīkota ar plašu skatu nākotnē, lai, pārkāpjot Latvijas simtgades slieksni, arī Latvijas uzņēmēji kļūtu par līderiem pasaules tirgū, attīstītu savas biznesa iespējas starptautiskā vidē un veicinātu visas Latvijas uzņēmējdarbību kopumā.

Mērķis ir veicināt Latvijas uzņēmumu izaugsmi un attīstītu eksportspēju visā pasaulē, kā arī motivētu un iedvesmotu jaunus cilvēkus realizēt inovatīvas idejas u.c. aktivitātes. JCI ir kā platforma jauniem uzņēmējiem, kur viņi var realizēt start-up idejas, iegūstot sadarbības partnerus visā pasaulē.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu