KINGS. Laikmetīga kopienas teātra izrāde

KINGS. Laikmetīga kopienas teātra izrāde — Latvija 100

Vieta Degvielas uzpildes stacija Kings, Aizpute

KINGS. Laikmetīga kopienas teātra izrāde — Latvija 100

Datums:09.08.2019 — 10.08.2019

9. augustā, plkst. 21.00 savu pirmizrādi piedzīvos nākamā kopienas teātra projekta Latvijas stāsti “Šekspīrs satiek Blaumani” izrāde ar nosaukumu “Kings”. Šī būs pirmā izrāde Latvijā, kas tiks spēlēta un rādīta reālā Aizputes benzīntanka “Kings” vidē.

Izrādes “Kings” centrā ir seši jaunieši, kuri Aizputes pilsētas svētkos nolemj veidot pētniecisku video par Aizputi un tās iedzīvotājiem. Kā pēdējo satikšanās vietu, viņi ir izvēlējušies Aizputes degvielas staciju “Kings”, kur viņiem ir jāintervē jaunpienācējs un jaunais “Kinga” darbinieks. Pētnieciskais process ir izaicinājums ne vien pašu draudzībai, bet arī mazpilsētas iedzīvotājiem kopumā.

Radošā komanda:

Dramaturģe, režisore – Sandija Santa, režijas konsultants – Dmitrijs Petrenko, tērpi – Edgars Niklasons, mūzikas autors – Kaspars Niklasons, gaismu mākslinieks – Pēteris Brīniņš, skaņu režisors – Andris Jeziks, pētnieki – Miks Brasliņš, Ruta Beināre, Alise Švandere, foto – Veronika Geida, producenti – Fonds INITIUM, Sandija Santa.

Vietējie atbalstītāji: Biedrība “Izgaismo ideju”, Aizputes novada dome un Aizputes kultūras nams, Aizputes vīna darītava, rezidenču centrs “Serde”, degvielas uzpildes stacija “Kings”.

Projekts tapis, pateicoties fonda “Initium”, LV100, Latvijas Republikas Kultūras ministrijas, starptautiskās organizācijas “British Council Latvia”, Latvijas Nacionālā kultūras centra finansiālajam un Aizputes kultūras nama tehniskajam atbalstam, kā arī Aizputes benzīntanka “Kings” atsaucībai!

Izrādes paredzētas 9. un 10. augustā plkst. 21.00 Aizputes pilsētas svētku ietvaros.

Vietu skaits ierobežots! Bezmaksas ieejas kartes iespējams pieteikt, aizpildot šo anketu ej.uz/izradekings, vai arī no 1. augusta izņemt Aizputes TIC. Sīkāka informācija pa tel. 28617307.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu