Koncerts #CIMDU RAKSTI #DEJU RAKSTI

Koncerts #CIMDU RAKSTI #DEJU RAKSTI — Latvija 100

Vieta Kultūras centrs BERĢI

Koncerts #CIMDU RAKSTI #DEJU RAKSTI — Latvija 100

Datums:01.12.2018

Koncerts #CIMDU RAKSTI #DEJU RAKSTI — Latvija 100

Laiks:18:00

2018. gada 1. decembrī 18:00 kultūras centrā BERĢI notiks Garkalnes novada vidējās paaudzes deju kolektīva SAIME un draugu koncerts #CIMDU RAKSTI #DEJU RAKSTI.

SAIME, atsaucoties uz Latvijas valsts simtgades biroja aicinājumu "Svinam Latvijas dzimšanas dienu rakstainos cimdos!", par koncerta caurviju tēmu izvēlējusies rakstu motīvu gan dejās, gan cimdos.

Rakstaini dūraiņi jau izsenis ir Latvijas vizītkarte. Arī deja un Deju svētki jau gadu desmitiem ir viens no Latvijas zīmoliem. Cimdu rakstu un krāsu kombinācijas ir bezgalīgas un to pašu var teikt par deju rakstiem.

Horeogrāfi rada jaunas dejas jaunos rakstos, gaismā tiek celtas un atjaunotas senāk tapušās un piemirstās dejas un raksti.

Arī SAIME speciāli šim koncertam ir atjaunojusi 60.g. beigās iestudēto horeogrāfa Ulda Žagatas sešu pāru deju “Raibie cimdi”, kas nav dejota vairākus gadus.

Koncertā SAIME būs kopā ar draugiem – vidējās paaudzes deju kolektīviem DAUGAVA, GRIEŽI, Daugavpils SAIMI un lietuviešu kolektīviem GERVE un EŽERUNAS.

Koncertu vadīs aktieri Imants Vekmanis un Matīss Jurģelis.

Pirms koncerta, pārtraukumā un pēc koncerta jauniem un veciem būs iespēja piedalīties darbnīcā „Uzzīmē savu cimdu!”.

Ieeja bez maksas.

 

Informāciju sagatavoja:

VPDK SAIME dejotāja Laila Baumane

Tālr.: 29470103 / e-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu