Lai zaļa mūsu Latvija!

Lai zaļa mūsu Latvija! — Latvija 100

Vieta Latvija

Lai zaļa mūsu Latvija! — Latvija 100

Datums:05.04.2015 — 27.04.2017

2014./15. m.g. ”Kriksīši piedalījās AS “Latvijas valsts meži” organizētajā pilotprojektā “Cūkmena detektīvi”. Projekta ietvaros “Latvijas valsts meži” dāvāja 30 priežu sēklas , ko bērni iesēja podiņos, bet paši absolvēja “Anneli”.

Foto: PII "Annele", 2017

Par to, lai no iesētajām sēkliņām izaugtu priežu stādi , divus gadus rūpējās “Kiksīšu ” skolotāja Sarmīte Apīne un viņas tagadējie “Kriksīši”.

27. aprīlī izaudzētie stādi ar bērnu un pieaugušo palīdzību devās uz savu jauno dzīvesvietu – izcirtumu netālu no Ropažiem , kur tika iestādītas, kopā 126 mazās priedītes. Lai tās aug - lielas, skaistas un dara mūsu Latviju vēl zaļāku un gaisu vēl veselīgāku.

Foto: PII "Annele", 2017

Foto: PII "Annele", 2017

 

Paldies Zaķumuižas pamatskolas skolniecei Katei Grūbei, kura vienīgā no bijušajiem “Kriksīšiem” piedalījās šinī dabai un cilvēkam tik svarīgajā pasākumā! Un, paldies mežsargam Edgaram, par zināšanām un atbalstu priedīšu stādīšanā!

 

Vairāk informācijas:

Facebook

PII "Annele"

Sadarbības partneri:

Latvijas Valsts meži

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu