Latvijas Kultūras kanona konkurss vidusskolēniem “Latvijas kultūras kanona vērtības Latvijas simtgadei” - fināls

Latvijas Kultūras kanona konkurss vidusskolēniem “Latvijas kultūras kanona vērtības Latvijas simtgadei” - fināls — Latvija 100

Vieta Latvijas Nacionālā bibliotēka, Mūkusalas iela 3, Rīga

Latvijas Kultūras kanona konkurss vidusskolēniem “Latvijas kultūras kanona vērtības Latvijas simtgadei” - fināls — Latvija 100

Datums:24.02.2017

Latvijas Kultūras akadēmija jau piekto gadu organizē konkursu vidusskolēniem, kura galvenais mērķis ir paplašināt skolēnu zināšanas par Latvijas kultūras mantojuma vērtībām, to pārmantošanas un aktualizēšanas praksēm Latvijas simtgades priekšvakarā, radīt priekšnosacījumus skolēnu kultūras kompetences attīstībai kultūras un radošo industriju (šogad - specifiski galda spēļu) kontekstā, kā arī popularizēt kulturoloģijas un citus humanitāro un sociālo zinātņu mācību priekšmetus.

12 vidusskolēnu komandas, pārstāvot visus Latvijas reģionus, konkursa “Latvijas kultūras kanona vērtības Latvijas simtgadei” finālā prezentēs pašu izstrādātās Kultūras kanona galda spēļu koncepcijas un spēļu prototipus. Jauniešus dažādās nominācijās vērtēs žūrija, un, iespējams, kāda no spēlēm kopā ar uzņēmuma “Brain Games” palīdzību pārtaps reālā produktā.

Konkursu organizē Latvijas Kultūras akadēmija sadarbībā ar Kultūras ministriju un Valsts izglītības satura centru. Atbalsta: Latvijas Nacionālais kultūras centrs, Fazer, Neputns, Veto Magazine, Latvijas Nacionālais teātris, Dailes teātris, Gardu Muti, Karameļu Darbnīca.

Kultūras kanons

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu