Latvijas Nacionālā arhīva izstāde "Somu jēgeri Latvijā"

Latvijas Nacionālā arhīva izstāde "Somu jēgeri Latvijā" — Latvija 100

Vieta Vāsas kara veterānu muzejs (Somija)

Latvijas Nacionālā arhīva izstāde "Somu jēgeri Latvijā" — Latvija 100

Datums:12.12.2019 — 31.08.2020

Sakarā ar ārkārtējo situāciju valstī, pasākuma norises laikā vai formātā iespējamas izmaiņas, tāpēc pirms pasākuma norises aicinām pārliecināties par aktuālo informāciju pie pasākuma rīkotāja. 

 

Latvijas Nacionālā arhīva izstāde "Somu jēgeri Latvijā" no 12. decembra tiek eksponēta Vāsas kara veterānu muzejā (Somija). Dokumentāro liecību "Somu jēgeri Latvijā" izstāde tapusi, atzīmējot Latvijas valsts un Somijas valsts dibināšanas simtgades.

Izstāde stāsta par iepazīstina ar vēsturisku faktu, kas saista Latviju un Somiju - somu jēgeru atrašanos Latvijā teritorijā Pirmā pasaules kara laikā.

Izstādē izmantotas dokumentārās liecības no Latvijas Nacionālā arhīva, Somijas Nacionālā arhīva, 27. jēgeru bataljona tradīciju kopšanas biedrības, Somu jēgeru muzeja Kauhavā, Jēgeru fonda, Liepājas Sv. Trīsvienības katedrāles arhīva, Latvijas Nacionālās bibliotēkas un Somijas Republikas vēstniecības Rīgā.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu