Latvijas Simtgades balle

Latvijas Simtgades balle — Latvija 100

Vieta Strangers’ Dining Room, Jaundienvidvelsas parlamenta ēkā

Latvijas Simtgades balle — Latvija 100

Datums:23.11.2018

Latvijas Simtgades balle — Latvija 100

Laiks:19:00 — 23:00

Šogad ir daudz ko svinēt, jo Latvija svin savu simtgadi! Sidnejā mēs svinēsim visu novembri. Kulminācija svētkiem Sidnejā būs Simtgades balle, kas notiks prestīžajā Strangers’ Dining Room, Jaundienvidvelsas parlamenta ēkā. Šī telpa ir ļoti piemērota mūsu svinībām, ne tikai tapēc, ka Latvijas simtgadi atzīmēsim Austrālijās vecākajā parlamentā, kopā ar Jaundienvidvelsas politiķiem un Latvijas vēstnieci, bet arī tādēļ, ka šo telpu ir projektējis Austrālijas Latviešu arhitekts Andrejs Andersons.

Biļešu cenā ir iekļautas vakariņas ar 3 ēdieniem, kā arī gan alkoholiskie gan nealkoholiskie dzērieni. Iesāksim svinīgo vakaru ar glāzi šampanieša un skatu uz Sidnejas veco Domain parku.. Pec tam - polonēze un gardas vakariņas kamēr saule riet! Neaizmirstiet uzvilkt ērtas deju kurpes, lai visu vakaru var dejot! Jeb varbūt Jums labāk tīks patērzēt ar paziņām un paklausīties mūziku! Mūziku mums piedāvās Latvijas populārā grupa Dagamba, kuri spelēs latviešu vispopulārākās dziesmas no pēdējiem 100 gadiem. Vakaru beigsim ar Sidnejas muzikantu spēlētiem lustīgiem dančiem.

 

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu