Latvijas Stādu parāde 2019

Latvijas Stādu parāde 2019 — Latvija 100

Vieta Siguldas Svētku laukums

Latvijas Stādu parāde 2019 — Latvija 100

Datums:04.05.2019 — 05.05.2019

Latvijas Stādu parāde 2019 — Latvija 100

Laiks:09:00 — 17:00

Šī gada 4. un 5. maijā no plkst. 9:00-17:00 Siguldas Svētku laukumā norisināsies jau sešpadsmitā Latvijas Stādu parāde.

Pasākums pulcē audzētājus no visiem Latvijas reģioniem, piedāvājot plašāko stādu klāstu - vasaras puķes, augļu kokus un ogulājus, dekoratīvos kokus un krūmus, kā arī daudzgadīgās puķes un citus stādus. Ierasti notiek arī amatnieku tirgus ar Latvijā ražotām amatniecības precēm un pārtiku, kā arī dārza precēm un tehniku.

Pasākumu iecienījuši Latvijas dārzkopji un dārza mīļi - gan amatieri, gan profesionāļi, jo te katrs var atrast sev kārotos stādus un visu nepieciešamo savam dārzam. Pēdējo piecu gadu laikā pasākums kļuvis starptautisks, pulcējot lielu skaitu apmeklētāju no Skandināvijas valstīm Somijas, Zviedrijas, kā arī no Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas Federācijas. Varam lepoties ar stādu dažādību un kvalitāti, kas ļoti piemērota audzēšanai līdzīgos klimatos kā tas ir Latvijā.

Latvijas Stādu parāde Siguldā ir nozares apmeklētākais pasākums, tas norisinās divas dienas un apmeklētājiem ir bez maksas. Pēdējo gadu laikā, pateicoties atpazīstamībai gan Latvijas tirgū, gan ārvalstīs, pasākuma apmeklētāju skaits pieaudzis līdz 70 000 cilvēku divu dienu laikā.

16. Latvijas Stādu parādi organizē nodibinājums Stādu un kūdras inovāciju fonds (SKIF), sadarbībā ar Stādu audzētāju biedrību un Siguldas novada domi.

Plašāka informācija: www.staduparade.lv

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu