Meditācijas vakars "Es esmu Gaisma 100"

Meditācijas vakars "Es esmu Gaisma 100" — Latvija 100

Vieta Rīga

Meditācijas vakars "Es esmu Gaisma 100" — Latvija 100

Datums:23.11.2018

“Vienmēr ļauj iekšējai gaismai spīdēt. To darot, tu ne vien iededz ceļu sev, bet arī citiem.” Donald L. Hicks, Look into the stillness

Meditācijas vakars “Es esmu Gaisma 100” ir iekšējā miera un meditācijas ceremonija, kurā mēs apzināmies sajūtu, ka katrs esam gaisma; un šo iekšējo gaismu mēs varam padot citiem līdz tā izgaismo mūsu ģimenes, draugus un lielākas kopienas. Vissvarīgāk tāpēc ir parūpēties vispirms par savu iekšējo gaismu, neļaujot tai izdegt. Pasākuma laikā cilvēki pados sveces gaismu viens otram līdz visa telpa būs aizdedzināta ar 100 vai vairāk svecēm, šādi atzīmējot mieru, prieku un gaismu, kas nāk no katra.

Dziļākā līmenī meditācijas vakara “Es esmu Gaisma 100” mērķis ir iedvesmot un iedrošināt katru Latvijas iedzīvotāju un draugu būt pārmaiņām, ko viņa vai viņš vēlas redzēt, sākot ar sevi pašu, kā arī apzināties katram savu potenciālu, daloties tajā ar citiem ne vien Latvijas dzimšanas dienas svinībās, bet katru dienu atgriežoties pie šīs iekšējās apzināšanās un saglabājot savu iekšējo gaismu spilgtu un mirdzošu.

Pasākumā tiks nodrošināta viegla mūzika, pieaicinot pašmāju mūziķus, kā arī pasākuma viesis budistu mūks John Paramai Dhanissaro no Taizemes vadīs meditācijas sesiju. Mūks Džons ir Latvijas draugs un ir apmeklējis Latviju gan 2016., gan 2017. gadā, piedāvājot meditācijas darbnīcas publiskās vietās (Latvijas Nacionālā bibliotēka, LU Dabas māja u.c.), kā arī uzņēmumos (Draugiem Group, BITE, Laimas šokolādes muzejs u.c.) kopā pulcinot 700 cilvēkus katru gadu vismaz 30 darbnīcās. Mūks Džons arī uzstājās Digital Freedom Festivālā Rīgā 2017. gada novembrī, kur viņš vadīja meditācijas sesiju un runāja par tēmu “How can digital detox help us lead a better life?”.

Pasākums ir bezmaksas un atvērts ikvienam, kurš vēlas svinēt Latvijas dzimšanas dienu ar kopīgu miera un gaišuma brīdi. Nav nepieciešama iepriekšēja pieredze meditācijā.

Šis ir trešais gads, kad mūks Džons viesosies Latvijā, lai piedāvātu meditācijas darbnīcas un sesijas. Meditācijas vakars “Es esmu Gaisma 100” būs viens no pasākumiem, kas tiks organizēts mūka vizītes laikā.

Peace Revolution Latvia ir neformāla jauniešu grupa, kas veicina miera kultūru Latvijā ar meditāciju, apzinātību un pašattīstības līdzekļiem. Grupa organizē dažādas aktivitātes, piemēram, meditācijas un apzinātības darbnīcas ar dažādiem treneriem un skolotājiem, lai ļautu cilvēkiem praktizēt un apgūt meditāciju un izzināt dažādas ar to saistītas tēmas, piemēram, apzinātība, sabalansēta dzīve, pašattīstība, ieradumu attīstīšana, kreativitāte un citas, tādējādi aicinot cilvēkus veidot labāku un veselīgāku dzīvi, pateicoties meditācijas ieguvumiem.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu