Mūzikls "Kā es braucu Ziemeļmeitas lūkoties!"

Mūzikls "Kā es braucu Ziemeļmeitas lūkoties!" — Latvija 100

Vieta Liepāja (koncertzāle "Lielais Dzintars"), Ventspils (teātra nams "Jūras vārti"), Cēsis (Vidzemes koncertzāle "Cēsis")

Mūzikls "Kā es braucu Ziemeļmeitas lūkoties!" — Latvija 100

Datums:17.02.2019 — 23.03.2019

Mūzikls pēc K.Skalbes pasakas "Kā es braucu Ziemelmeitas lūkoties". Jaunu, talantīgu jauniešu kora izpildījumā skanēs "Jumpravas" dziesmas kora pārlikumā, piemēram, "Ziemeļmeita". 

1968. gadā Brodvejā (ASV) pirmizrādi piedzīvoja mūzikls “Hair”. Tobrīd neviens negaidīja, ka šāds jauniešu mūzikls kļūs par pārmaiņu vilni Brodvejā. Kopš šī mūzikla pirmizrādes aizvien biežāk uz “lielajām” skatuvēm drosmīgi tika skarti politiski, sociāli un ekonomiski problēmjautājumi.

2018. gada 5. novembrī (pēc 50 gadiem Latvijā) ar lielu skatītāju atzinību Latvijas Nacionālajā Operā pirmizrādi piedzīvoja oriģinālmūzikls “Sapnis”.

Caur vieglu humoru Mēs stāstīsim par Sapni. Stāstīsim par tautu, varu, mīlestību patriotismu un naivumu. Stāstīsim par iekāri, liekulību, komisku absurdu un cīņu par vietu zem šķietami zemajām debesīm visiem saprotamā mūzikas un kustību valodā.

Mūziklā skanēs A.Graubas “Ziemeļmeita”, A.Grāvera “No tēvu zemes”, “Kailass” un daudzas citas grupas “Jumpravas” dziesmas kora pārlikumā.

Idejas autors, režisors: Rolands Zagorskis-Rolands

Horeogrāfs: Rolands Meržejevskis

Kostīmu māksliniece: Dana Lūsēna

Uzvedumā piedalās: Jānis Kirmuška, Toms Kursītis, Austra Kozuliņa, Gustavs Melbārdis, Elīza Evalde, Amanda Maržecka, Artūrs Biķernieks, Dagnis Roziņš, Karīna Laugale, Megija Kuzmina, Rūdis Kursītis, Sarma Liede, Toms Kalderauskis,Vanda Siliņa, Signe Streipa.

Izrādes: Liepāja, koncertzāle "Lielais Dzintars - 17. februāris, Ventspils, teātra nams "Jūras vārti" - 24. februāris, Vidzemes koncertzāle "Cēsis" - 10. marts.

Mums katram ir jāsper solis tālāk, jāmēģina sasniegt to, kas vēl nav sasniegts. Ir jābūt ideālam, uz ko mēs visi varētu tiekties!

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu