Nodarbība “Fotoorientēšanās Latvijas gadsimtā”

Nodarbība “Fotoorientēšanās Latvijas gadsimtā” — Latvija 100

Vieta Latvijas Nacionālais vēstures muzejs (Rīga, Brīvības bulvāris 32)

Nodarbība “Fotoorientēšanās Latvijas gadsimtā” — Latvija 100

Datums:15.02.2020

Nodarbība “Fotoorientēšanās Latvijas gadsimtā” — Latvija 100

Laiks:12:00

Katra mēneša vidus sestdienā (15. februārī, 21. martā, 11. aprīlī) Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā notiek nodarbība "Fotoorientēšanās Latvijas gadsimtā" plašai auditorijai – ģimenēm ar bērniem un senioriem, vai arī draugu, kolēģu un domubiedru grupām.

Nodarbībā varēs piedzīvot un atklāt vēsturi, vispirms kopā ar gidu iepazīstot izstādi "Latvijas gadsimts" un pēc tam dodoties fotoorientēšanās piedzīvojumā.

Dalības maksa – ieejas biļete muzejā.

Izstādē "Latvijas gadsimts", kas ir vērienīgākais muzeju nozares sadarbības projekts kopš valsts neatkarības atjaunošanas, ir iesaistījušies 68 valsts, pašvaldību un privātie muzeji. Izstāde veltīta Latvijas valsts simtgadei. 

Izstāde tapusi kā hronoloģisks stāsts par Latvijas idejas nozīmi latviešu nācijas un sabiedrības dzīvē, iekļaujot dažādo laikmetu politiskos kontekstus, katra laikposma kultūras, sabiedrisko vai saimniecisko dzīvi raksturojošus priekšmetus un cilvēku dzīvesstāstus. Vēstures liecības no Kurzemes, Latgales, Sēlijas, Vidzemes, Zemgales un Rīgas papildina arī digitālā formā vērsts saturs.

Visi pasākumi izstādē "Latvijas gadsimts"

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu