Pasākumu cikls “Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons”. Labo darbu festivāls “Ceļā uz nākamo simtgadi”

Pasākumu cikls “Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons”. Labo darbu festivāls “Ceļā uz nākamo simtgadi” — Latvija 100

Vieta Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” (Ziemeļblāzmas iela 36, Rīga)

Pasākumu cikls “Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons”. Labo darbu festivāls “Ceļā uz nākamo simtgadi” — Latvija 100

Datums:05.04.2019

Pasākumu cikls “Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons”. Labo darbu festivāls “Ceļā uz nākamo simtgadi” — Latvija 100

Laiks:11:00

Valsts izglītības satura centrs uzaicina uz Latvijas valsts simtgadei veltītā pasākumu cikla “Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons” sarīkojumu - festivālu “Ceļā uz nākamo simtgadi!” 2019. gada 5. aprīlī plkst.11.00 Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”.

PASĀKUMA PROGRAMMA

Festivālā piedalīsies 7.-12. klašu skolēni, profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi, novadu/pilsētu skolēnu domju un jauniešu nevalstisko organizāciju pārstāvji. Festivāla laikā jaunieši un viņu skolotāji tiksies ar jauniešu vidū populāriem viedokļu līderiem, darbosies radošajās meistardarbnīcās, dalīties pieredzē, apgūs jaunas zināšanas un prasmes pilsoniskās līdzdalības jomā. 

Latvijas valsts simtgades svinību pasākumu plāna 2017. - 2021. gadam ietvaros Valsts izglītības satura centrs (VISC) organizē pasākumu ciklu “Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons” izglītības iestādēm, veicinot bērnu un jauniešu piederības izjūtu ģimenei, skolai, novadam, pilsētai un stiprinot valstisko identitāti.

Pasākumu cikla ietvaros 2017.gadā tika organizēti pedagogu profesionālās kompetences pilnveides pasākumi: kursi “Skolēnu pilsoniskās līdzdalības sekmēšana audzināšanas procesā”, radošās darbnīcas, kopā ar skolēniem diskusija “Vai ir vērts būt un dzīvot Latvijā”. Izglītības iestādes saņēma brošūru “Atbalsta materiāli pilsoniskās audzināšanas un pilsoniskās līdzdalības sekmēšanai” (pieejama arī elektroniski ŠEIT).

Pasākumu cikla otrajā posmā 2018.gadā norisinājās Labo darbu festivāli Latvijas reģionos – Vidzemē (Madonā), Kurzemē (Talsos), Zemgalē (Jelgavā), Latgalē (Rēzeknē) un Rīgā, kuros piedalījās vairāk nekā 1300 jaunieši un pedagogi no visas Latvijas. Festivālu ietvaros tika rīkotas tikšanās, diskusijas, izstādes, radošās darbnīcas, labās prakses piemēru demonstrējumi un meistarklases.

 

Atbildīgā kontaktpersona – VISC Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas vecākā referente Monika Daļecka, tālr.67350813, e-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! .

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu