Rīgas konference 2017

Rīgas konference 2017 — Latvija 100

Vieta Latvijas Nacionālā bibliotēka, Mūkusalas iela 3, Rīga

Rīgas konference 2017 — Latvija 100

Datums:29.09.2017 — 30.09.2017

Rīgas konference 2017, kas norisināsies Rīgā 29.-30. septembrī un kuru tradicionāli organizē Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO), Latvijas Republikas Aizsardzības un Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas, ir viens no vadošajiem ārpolitikas un drošības politikas forumiem Baltijas jūras reģionā.

Kopš konferences pirmsākumiem 2006. gadā ik gadu pieredzējuši un starptautiski atzīti eksperti, augsta līmeņa politikas veidotāji, diplomāti un žurnālisti no vairāk nekā 45 valstīm diskutē par svarīgākajiem globālās dienaskārtības un starptautisko attiecību jautājumiem.

Šogad konferences organizatori vairāku izcilu diskusiju un paralēlu nakts sesiju ietvaros piedāvā iepazīties un iesaistīties diskusijās par tādām nozīmīgām tēmām kā NATO loma starptautisko attiecību kontekstā, globalizācijas tendences, Krievijas nākotnes attīstības scenāriji, nacionālo elektorātu populistiskā retorika attiecībā uz ES, Brexit atziņas, Austrumu partnerības valstu perspektīvas u.c.

Konferences tiešraidei būs iespēja sekot līdzi www.rigaconference.lv

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu