Saeimas un mūziķu draudzības spēle “Muzikāli politiskā supercīņa"

Saeimas un mūziķu draudzības spēle “Muzikāli politiskā supercīņa" — Latvija 100

Vieta Kurbada ledus halle, Rīga, Lidlauka ielā 37

Saeimas un mūziķu draudzības spēle “Muzikāli politiskā supercīņa" — Latvija 100

Datums:08.02.2018

Saeimas un mūziķu draudzības spēle “Muzikāli politiskā supercīņa" — Latvija 100

Laiks:18:30

Ceturtdien, 8. februārī, Latvijas valsts simtgadei veltītā hokeja draudzības spēlē tiksies Saeimas un Latvijas mūziķu komandas. Plānots, ka spēli atklās Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece.

Saeimas komandā spēlei pieteikti deputāti Gaidis Bērziņš, Valters Dambe, Jānis Dombrava, Ainars Latkovskis, Andris Morozovs, Romāns Naudiņš, Imants Parādnieks un Viktors Valainis, iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis un tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs, kā arī bijušie Saeimas deputāti – Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Rihards Eigims un deputāts Andrejs Elksniņš un Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis. Saeimas komandā spēlēs arī pašvaldību deputāti - Māris Deksnis no Rīgas domes, Aivars Geidāns no Jelgavas novada domes, Aigo Gūtmanis no Ventspils pilsētas domes, Aleksandrs Ratnieks no Daugavpils pilsētas domes un Vladimirs Samohins no Ķeguma novada domes.

Savukārt mūziķu komandā spēlei pieteikti: Mareks Ameriks, Jānis Apeinis, Kaspars Breidaks, Andris Ērglis, Rihards Goba, Aigars Grāvers, Māris Grigalis, Māris Jēkabsons, Andris Kivičs, Edgars Kreilis, Kristaps Lubovs, Jānis Lērums, Dāvis Matskins, Gints Pabērzs, Jānis Retenais, Armands Simsons, Arnis Slobožaņins, Varis Vētra, Aija Vītoliņa un Rinalds Zelmenis.

Draudzības spēlei būs trīs periodi - katrs pa 15 minūtēm. Pēc spēles neatkarīgi no rezultāta komandas izpildīs katra pa pieciem pēcspēles metieniem. Savukārt periodu starplaikos spēlētāji savas prasmes un meistarību varēs demonstrēt veiklības un ātruma stafetēs. Dažādās aktivitātēs piedalīties varēs arī komandu līdzjutēji un skatītāji.

Saeimas un mūziķu draudzības spēle “Muzikāli politiskā supercīņa” ceturtdien, 8. februārī, notiks Kurbada ledus hallē Rīgā, Lidlauka ielā 37, pulksten 18.30.

Apmeklēt Saeimas un mūziķu draudzības spēli hokejā aicināts ikviens interesents. Ieeja bez maksas. 

Mediju ievērībai: Pasākuma laikā foto un video iespēja.

Saeimas Preses dienests
Tālr.: 67087218, mob.: 26184007
E-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu