Sarunu cikls „Stāsta otra puse“. “Kad rakstot no svešinieka kļūsti par savējo”

Sarunu cikls „Stāsta otra puse“. “Kad rakstot no svešinieka kļūsti par savējo” — Latvija 100

Vieta LNB Draugu telpa (Mūkusalas iela 3, Rīga)

Sarunu cikls „Stāsta otra puse“. “Kad rakstot no svešinieka kļūsti par savējo” — Latvija 100

Datums:28.03.2019

Sarunu cikls „Stāsta otra puse“. “Kad rakstot no svešinieka kļūsti par savējo” — Latvija 100

Laiks:17:00

28. martā plkst. 17.00 LNB Draugu telpā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība aicina uz sarunu cikla „Stāsta otra puse“ otro jeb marta sarunu “Kad rakstot no svešinieka kļūsti par savējo”.

Sarunas viesi būs Latvijā rakstoši un publicēti citu tautību autori: krievu rakstnieks, tulkotājs, publicists Roalds Dobrovenskis, britu rakstnieks un žurnālists Maiks Koljērs, dzejniece, mūziķe un māksliniece Jeļena Glazova. Sarunu vadīs kultūras žurnāliste Liega Piešiņa un taujās viesiem, kādu viņi redz Latviju un kāda tā parādās viņu literārājos darbos. 

„Kad rakstot no svešinieka kļūsti par savējo“ būs saruna ar grāmatu autoriem, kuru dzimtā valoda nav latviešu valoda, bet viņu literārie un radošie darbi top un tiek izdoti Latvijā.

Ciklā „Stāsta otra puse“ sarunas ir par un ap grāmatām un to autoriem, vēsturiskām un aktuālām tēmām, kas atspoguļotas literārajos darbos, atrodamas  LNB krājuma bagātībā vai saistās ar rakstnieka personību. Sarunu mērķis ir atrast un pulcēt domubiedrus un bibliotēkas draugus, rosināt jēgpilni domāt un atklāt līdz šim nezināmo un nedzirdēto jeb katra stāsta „otru pusi“.

„Stāsta otra puse“ ir iespēja neformālā gaisotnē satikt radošas un iedvesmojošas personības Latvijā ar īpašiem dzīvesstāstiem, cilvēkus, kas piedzīvojuši īpašus vēsturiskus notikumus vai izmantojuši tos par iedvesmu un bāzi radošu un literāru darbu radīšanai.

Sarunu cikla tikšanās notiek reizi mēnesī LNB Draugu telpā, informācija par tām ir pieejama mājas lapā www.gaisma.lv, LNB Atbalsta biedrība Facebook kontā un LNB Draugu telpā. Pasākumi ir bez maksas un tajos var piedalīties ikviens interesents. Lai elektroniski saņemtu informāciju par turpmākajām “Stāsta otra puses” sarunu tēmām un norises laikiem, aicinām pieteikties Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! .

LNB Draugu telpa atrodas LNB 1. stāvā. To 2017. gadā izveidoja un atklāja LNB Atbalsta biedrība kā vietu suvenīriem, grāmatām, notikumiem, kā telpu, kur pulcēties un tikties bibliotēkas draugiem.

 

Informāciju sagatavojusi:
Sanita Kitajeva, LNB Atbalsta biedrība, 29355624, Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu