Sieviešu dienas rallijs

Sieviešu dienas rallijs — Latvija 100

Vieta Rīga

Sieviešu dienas rallijs — Latvija 100

Datums:10.03.2018

Pirmo reizi “Sieviešu dienas rallijs” norisinājās 2009. gadā. Laikam ejot, tas kļuvis arvien populārāks un iecienītāks. Tagad, deviņus gadus pēc pirmā rallija, lepni varam teikt, ka rallijs ir neatņemama “Starptautiskās Sieviešu dienas” tradīcija. Ziedi, smaidi, krāšņi tērpi, košas lūpas, greznas mašīnas, azarts, degsme – tās ir lietas, kas simbolizē šo ralliju. Ik gadu tas pulcē tūkstošiem piedzīvojumu kārākās, radošākās un drosmīgākās sievietes.

2018. gads ir īpašs rallija gads, jo mēs svinēsim “Sieviešu dienas rallija” 10 gadu jubileju. Ik gadu dalībnieces rallija laikā orientējoties iepazīst aizvien jaunas, neredzētas un elpu aizraujošas Latvijas vietas. Esam startējuši no Dobeles, Tukuma, Valmieras, Jēkabpils, Jūrmalas, iepazinuši Bausku, Pūri, Ogri, Mārupi, Baldoni, Tērveti, Mālpili, Jaunpili utt.

Mēs, “Sieviešu dienas rallijs”, mīlam savu zemi un vēlamies Latvijai 100 gadu jubilejā pasniegt dāvanu - “Pasaules rekordu”, jo mūsu dāmām tas ir pa spēkam. Lai to sasniegtu, 2018. gada 10. martā Rīgā, Biķernieku kompleksajā bāzē, visas Latvijas sievietes tiks aicinātas piedalīties “Sieviešu dienas rallijā”. Kopīgiem spēkiem mēģināsim pārspētu līdzšinējo Indijā uzstādīto “Pasaules rekordu” – visvairāk sievietes dalībnieces motoru sporta pasākumā.

Ierasto divu maršrutu vietā būs četri. Līdz ar garantējot divreiz vairāk pārsteigumu, dalībnieču, automašīnu, krāšņuma un, protams, sievišķības. Gaidāmas dažādas izmaiņas un negaidīti pavērsieni, kas desmito “Sieviešu dienas ralliju” padarīs vēl aizraujošāku. Tomēr neaizmirsīsim par pamatvērtībām un tradīcijām, kas ralliju šo gadu laikā ir padarījis tādu, kādu mēs to zinām šodien.

Arī šogad, gluži tāpat kā iepriekšējos gadus, vadoties pēc speciāli sastādītas leģendas, maršrutā būs jāatrod vairāki kontrolpunkti. Katrā no tiem dalībniecēm būs jāveic vairāki atjautības un veiklības uzdevumi. Pēc to veiksmīgas izpildes, ceļš vedīs uz finišu. Pasākuma otrajā daļā jeb afterparty dāmas varēs baudīt bezrūpības pilnus mirkļus, gozējoties fotoaparātu zibšņos un prožektoru gaismās, saņemot uzslavas, ziedus un balvas. Savukārt “Sieviešu dienas rallija” kulminācijā tiks noskaidrotas trīs labākās ekipāžas.

Rada un dara: Biedrība

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu