SIMTGADE UN VĒL. Tikšanās ar Ilonu Brūveri

SIMTGADE UN VĒL. Tikšanās ar Ilonu Brūveri — Latvija 100

Vieta Latvijas Nacionālā bibliotēka (Ziedoņa zāle), Mūkusalas 3, Rīga

SIMTGADE UN VĒL. Tikšanās ar Ilonu Brūveri — Latvija 100

Datums:11.10.2017

SIMTGADE UN VĒL. Tikšanās ar Ilonu Brūveri — Latvija 100

Laiks:18:00

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notiks tikšanās un saruna ar režisori un producenti Ilonu Brūveri. Sarunas fokusā - filma “Ievainotais jātnieks” (pirmizrāde 2017. gada 24. oktobrī, producē studija “Kinolats”. Dokumentāla spēlfilma par tēlnieku Kārli Zāli, kuram līdz ar Latvijas simtgadi svinēsim 130. jubileju.

Pēc sarunas - filmas “Versija Vera” (2010, “Kinolats”) seanss.
Režisorei I. Brūverei raksturīgajā creative documentary stilā uzņemta filma par Rīgā dzimušo un starptautiski slaveno padomju tēlnieci Veru Muhinu, kura savulaik paglāba Kārļa Zāles veidoto Brīvības pieminekli no ideoloģiski motivētiem padomju varas uzbrukumiem.

***
Gaidot Latvijas valsts simtgadi, Latvijas Nacionālā bibliotēka, Nacionālais Kino centrs un Latvijas Nacionālais arhīvs uzsāk 16 sarunu kino ciklu “Simtgade un vēl”. Tas kino cienītājiem sniegs iespēju vienlaikus iepazīt gan topošās filmas no programmas “Latvijas filmas Latvijas simtgadei”, gan LNB Ziedoņa zālē noskatīties arī citus šīs programmas autoru radošos darbus. 

SARUNU CIKLA "SIMTGADE UN VĒL" PROGRAMMA

Visi cikla pasākumi ir bez maksas.

Rada un dara: Latvijas Nacionālā bibliotēka / Latvijas Nacionālais arhīvs / Nacionālais kino centrs

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu