Stipro skrējiens

Stipro skrējiens — Latvija 100

Vieta Ķeguma novads

Stipro skrējiens — Latvija 100

Datums:05.05.2018

Latvijā ir daudz dažādu maratonu un skriešanas sacensības, bet “Stipro skrējiens”, kas tiek organizēts par godu Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas gadadienai, tikai viens. Tas sevī ietver ne tikai skriešanu, bet arī dažādu veiklību un spēku disciplīnu elementus, pārvarot vairākus desmitus šķēršļus. Lieliska iespēja pārbaudīt savus spēkus, fizisko formu un saprast, ka piedalīšanās pasākumā ir lieliska motivācija pašam sev. “Stipro skrējienā” var skriet individuāli, pāros vai draugu, uzņēmumu, pašvaldību un augtstkolu komandas, lai pārbaudītu, cik spēcīgs katrs ir individuāli, cik vienots ir kolektīvs.

2018. gads “Stipro skrējienam” ir īpašs gads, jo tas svinēs 10 gadu jubileju. Arī šogad skriesim par sevi, saviem tuvākajiem un galvenokārt Latviju atpūtas un sporta bāzē “Zelta Zirgs”, Ķegumā.

Par godu nozīmīgajām jubilejām “Stipro skrējiens” ir piedzīvojis izmaiņas. Tiks piedāvātas divas 5 kilometru garas distances – “Izlūku skrējiens” iesācējiem vecumā no 16 gadiem un “Ģimeņu skrējiens” pieaugušie ar bērniem vecumā no 12 gadiem.

Distancēs komfortabli jutīsies ikviens, trases vienkāršas ar skaitliski mazāk šķēršļiem, lai nevienam nesagādātu grūtības pievarēt piecus kilometrus. Paredzēta arī 10 kilometrus gara distance, kurā uz starta stāsies sievietes, vīrieši un komandas. Tajā aicināti piedalīties gan dalībnieki, kuri vēlas gūt pozitīvas emocijas un roku rokā ar vēl vairākiem tūkstošiem skrējēju stāties pretī izaicinājumiem, gan cilvēki ar augstu fizisko sagatavotību, profesionāli sportisti un visi tie, kuriem ir svarīgi sasniegt labu rezultātu. 10 kilometrus garajā distancē tiks izmantota gan mototrases teritorija, gan ārpus tās robežas, kur ir mežs un purvaināka augsne, reljefs izteiktāks.

Pēc skrējiena ikviens dalībnieks pateicībā par izrādīto drosmi un vēlmi skriet par Latviju saņems speciāli dizainētas medaļas patriotiskās noskaņās. Savukārt tie, kuri distanci veiks visātrāks tiks apbalvoti. Atsevišķi tiks vērtētas sievietes, vīrieši un komandas.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu