Kultūrtelpa "Strops" | Ievas Akurateres un Aivara Hermaņa koncerts

Kultūrtelpa "Strops" | Ievas Akurateres un Aivara Hermaņa koncerts — Latvija 100

Vieta Ēbelmuižas parks (Zaļenieku iela 21, Rīga)

Kultūrtelpa "Strops" | Ievas Akurateres un Aivara Hermaņa koncerts — Latvija 100

Datums:09.07.2020

Kultūrtelpa "Strops" | Ievas Akurateres un Aivara Hermaņa koncerts — Latvija 100

Laiks:19:00 — 20:00

9. jūlijā kultūrtelpā "Strops" viesosies Ieva Akuratere un ģitārists Aivars Hermanis. Koncertā skanēs Aivara Hermaņa dziesmas ar Ievas Akurateres dzeju un arī labi zināmas un paaudžu paaudzēs iemīļotas dziesmas no Ievas plašā repertuāra klāsta.

Kultūrtelpas "Strops" Latvijas valsts simtās dzimšanas dienas gadā un šogad Rīgas pilsētā darbosies jau ceturto sezonu. Iepriekšējos gados tās pabijušas arī Mežaparka un Ķengaraga apkaimēs, bet šogad, tāpat kā pērn, "Stropu" pasākumi notiks Ziepniekkalnā un Pļavniekos.

Pasākumu programma Pļavniekos

Pasākumu programma Ziepniekkalnā

 

Ar detalizētu pasākumu programmu var iepazīties tīmekļa vietnē kultura.riga.lv, kā arī sociālās saziņas tīklā "Facebook" – facebook.com/kulturtelpasstropi/.

Ņemot vērā, ka, apmeklējot publiskus pasākumus, aizvien nepieciešams ievērot piesardzību – šajā sezonā programmas uzsvars likts uz pasākumiem bez interaktīviem elementiem, tāpat katram dalībniekam būs pieejama atsevišķa sēdvieta, ievērojot distanci. Apmeklētāji aicināti ierasties uz pasākumiem un ieņemt sēdvietas laicīgi, izvairoties no pulcēšanās.

Kultūrtelpas "Strops" norisi atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Aktivitāšu programmu organizē biedrība "I Did It".

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu