Kultūrtelpa "Strops" | Māra Šverna dziesmu vakars

Kultūrtelpa "Strops" | Māra Šverna dziesmu vakars — Latvija 100

Vieta Pļavnieku bērzu birzs (Augusta Deglava iela, Rīga)

Kultūrtelpa "Strops" | Māra Šverna dziesmu vakars — Latvija 100

Datums:05.08.2020

Kultūrtelpa "Strops" | Māra Šverna dziesmu vakars — Latvija 100

Laiks:19:00 — 20:00

5. augusta vakarā kultūrtelpā "Strops" Pļavnieku Bērzu birzī uzstāsies mūziķis un dziesmu autors Māris Šverns, atskaņojot dziesmas no grupas "Baložu pilni pagalmi" repertuāra, kā arī kompozīcijas no dzejas un mūzikas projekta "Sinhronais tulkojums", kas tapis sadarbībā ar dzejnieci Madaru Gruntmani.

Kopā ar Māri Švernu muzicēs grupas "Baložu pilni pagalmi" bundzinieks Uldis Gedra, bet programmas "Sinhronais tulkojums" noskaņas iedzīvinās Madaras Gruntmanes dzejas lasījumi.

Kultūrtelpas "Strops" Latvijas valsts simtās dzimšanas dienas gadā un šogad Rīgas pilsētā darbosies jau ceturto sezonu. Iepriekšējos gados tās pabijušas arī Mežaparka un Ķengaraga apkaimēs, bet šogad, tāpat kā pērn, "Stropu" pasākumi notiks Ziepniekkalnā un Pļavniekos.

Pasākumu programma Pļavniekos

Pasākumu programma Ziepniekkalnā

 

Ar detalizētu pasākumu programmu var iepazīties tīmekļa vietnē kultura.riga.lv, kā arī sociālās saziņas tīklā "Facebook" – facebook.com/kulturtelpasstropi/.

Ņemot vērā, ka, apmeklējot publiskus pasākumus, aizvien nepieciešams ievērot piesardzību – šajā sezonā programmas uzsvars likts uz pasākumiem bez interaktīviem elementiem, tāpat katram dalībniekam būs pieejama atsevišķa sēdvieta, ievērojot distanci. Apmeklētāji aicināti ierasties uz pasākumiem un ieņemt sēdvietas laicīgi, izvairoties no pulcēšanās.

Kultūrtelpas "Strops" norisi atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Aktivitāšu programmu organizē biedrība "I Did It".

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu