Svētku josta Latvijai

Svētku josta Latvijai — Latvija 100

Vieta Rīga

Svētku josta Latvijai — Latvija 100

Datums:27.03.2017 — 24.11.2017

Bērnu un jauniešu centrā “Altona” pirmdienas, otrdienas, trešdienas un ceturtdienas pēcpusdienā plkst. 17.00 tiek organizēta radošā darbnīca, kuru iespējams apmeklēt visiem interesentiem.

Lielais darbnīcu aktivitāšu mērķis 2017. gadā ir izveidot BJC “Altona” namam lielformāta latviešu rakstu zīmju jostu, kas ir veltījums Latvijas simtgadei. BJC “Altona” apkārtmērs ir 122 m, tātad uz 122 m gara un 70 cm plata auduma speciālā tehnikā ar auduma krāsām, izmantojot iepriekš sagatavotus kvadrātveida šablonus un koka klucīšus, tiek veidota simboliska latviešu zīmju josta.

Paralēli iepriekšminētajai aktivitātei mērķa grupām būs iespēja apgūt dažādas dzīvei lietderīgas prasmes: aksesuāru izgatavošanu, floristiku, trauku apgleznošanu dekupāžas tehnikā, apģērba labošanu filcēšanas tehnikā. Radošo darbnīcu tematika tiks pielāgota aktualitātēm un tradīcijām Latvijas sabiedrībā.

Projekta dalībnieki aktivitāšu laikā tiks aicināti izteikt savu viedokli par nodarbību tēmām un darbu, dalīties pieredzē ar savām līdzšinējām radošajām prasmēm. Respektīvi: ne tikai mācīties, bet arī mācīt citus. Šāda aktivitāšu daudzveidība paralēli jostas apgleznošanai nepieciešama, lai piesaistītu pēc iespējas lielāku mērķauditoriju.

Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu