Valsts kamerorķestra Sinfonietta Rīga un Ksenijas Sidorovas koncerti Zviedrijā

Valsts kamerorķestra Sinfonietta Rīga un Ksenijas Sidorovas koncerti Zviedrijā — Latvija 100

Vieta Ērebrū, Gēteborga, Malme / Zviedrija

Valsts kamerorķestra Sinfonietta Rīga un Ksenijas Sidorovas koncerti Zviedrijā — Latvija 100

Datums:21.11.2018 — 24.11.2018

Kamerorķestra Sinfonietta Rīga jauneklīgā degsme, spēja un griba izzināt pasauli, uzturēt aktīvu un saistošu dialogu ar publiku ir tās īpašības, kas spēj iedvesmot klausītājus ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs. Un arī Zviedrijā. Plānojot koncertprogrammu Latvijas simtgades svinībām, orķestris sadarbībai uzrunājis vienu no spožākajām un neparastākajām mūslaiku latviešu mūziķēm – akordeonisti Kseniju Sidorovu.

Ksenija Sidorova ir Anglijas Karaliskās mūzikas akadēmijas absolvente. Īsā laikā viņa kļuvusi par akordeona vēstnieci pasaulē. Viņa aktīvi koncertē Eiropā, Amerikā, Āzijā, viņas vārds un dabiskais šarms daiļo daudzas pasaules koncertzāles. Šogad māksliniece noslēgusi līgumu ar prestižāko klasiskās mūzikas ierakstu kompāniju Deutsche Gramaphon, kas ir tiešs apliecinājums viņas izcilajam talantam.

Līdztekus pasaules klasiskās mūzikas vērtībām, kas iekļautas koncerta programmā, tiks  atskaņota latviešu komponistu mūzika. Koncertprogrammu plānots atskaņot Ērebrū, Gēteborgas un Malmes koncertzālēs.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu