Uzņēmēji Latvijas valsts simtgadei

Piekariņi ar Latvju spēka zīmēm

Turēsim godā senču zīmes un lietosim tās ikdienā. Tāds ir manas mākslas aicinājums, un, lai šo ideju nestu pasaulē, ar zīmolu “Brigitas Ektermanes Spēka zīmes” esam radījuši plašu un krāsainu latvju zīmju aksesuāru un mākslas priekšmetu klāstu. Latvijas valsts simtgades svētkiem esam pievienojuši LV100 zīmi savu produktu dizainam.

STENDERS jaunie Dzērveņu līnijas produkti

Latvijas dabas bagātība – dzērvene – izsenis zināma kā oga ar dziedniecisku, antiseptisku, tonizējošu un barojošu iedarbību. Ogu maģiskais spēks jūtams, lietojot tās gan uzturā un medicīnā, gan arī skaistumkopšanā, tādēļ STENDERS, suminot Latviju 100. dzimšanas dienā, piedāvā jaunus Dzērveņu līnijas produktus – uzmundrinošu skrubi un bagātīgu ķermeņa krēmu.

SIA Anvol un puzļu ražotājs Trefl izdod Latvijas valsts simtgadei veltītas puzles!

Latvija ir ne tikai valsts, bet arī tās tauta, kultūra un tradīcijas. 100 gadi Latvijai ir ļoti nozīmīgi, tas ir laiks, kad atcerēties un izcelt īstas pērles. Viena no tādām ir kultūrvēsturiskā mantojuma lepnums – saktas. Savukārt otrs uzvars tiek likts uz Latvijas Brīvības pieminekli – dzimtenes mīlestības un valsts neatkarības simbolu.

Klades “Latvijas gadsimts” mūsu svētku piemiņai.

Grāmatu nams VALTERS UN RAPA piedāvā ekskluzīva dizaina svētku klades bēšā un bordo krāsā. Cietajos, samtainajos vākos iestrādāta zelta krāsas Latvijas Simtgades simbolika un, ar īpašu tehnoloģiju veiktajā apdrukā, uz vākiem un apmalēm lasāma Latvijas valsts himna. Ideāls suvenīrs vai dāvana Latvijas svētkos!

Mobilo telefonu vāciņi ar Latvija 100 simboliku

Izveidoti īpaši mobilo telefonu vāciņu dizaina līniju ar Lielvārdes jostu, Brīvības pieminekļa elementiem, kā arī dažādiem teicieniem un iespēju personalizēt vāciņa apdruku ar savu vārdu.

Baltais Shake jogurta kokteilis ar 137 latvju brunču rakstiem

Pircējiem pazīstamais Baltais Shake jogurta kokteilis svin vasaru un gatavošanos Dziesmu un deju svētkiem un pieņem vārdu "Danco"! Uz katras pudelītes ir kāds no 137 latvju brunču rakstiem. Paldies SENĀ KLĒTS un LIMBAŽU TĪNE par palīdzību brunču rakstu meklēšanā.

"Be-with” apģērbs ar slepenām “kabatiņām” apskāvieniem

Zīmols “Be-with” par godu Latvijas valsts simtgadei piedāvā iegādāties apģērbu ar LV100 simboliku, kā arī ar citām latvju zīmēm, kas aizsargā valkātāju un veicina saiknes stiprināšanu ar Latviju, mūsu saknēm un tradīcijām. "Be-with” ir unikāls dizaina apģērbs ar slepenām “kabatiņām” apskāvieniem. Radīts un ražots Latvijā.

VILNAS PLEDS AR LIELVĀRDES JOSTAS RAKSTU

Latvijas simtgadei veltīts vilnas pleds ar Lielvārdes jostas rakstu. Aitas vilnai piemīt īpašības, kuras ļauj ķermenim elpot un justies brīvi, taču tajā pašā laikā vilna ķermeni uztur sausā siltumā. Dabīgie aitas vilnas pledi ražoti Rīgā un no 100% aitas vilnas. Es esmu Latvija!

Simtgades baltais galdauts

LINA GALDAUTS AR LATVIJAS SIMTGADES SIMBOLIKU. Gaismu spēles uz ROUGH kolekcijas galdautiem ir nebeidzamas. ROUGH materiāls ir mīksts un patīkams, bet tai pat laikā pamatīgs. Galda tekstils, kas piešķir mājoklim dabisku un elegantu noskaņu brīvdienu rītos un svētku vakaros.

LATVIJAS NACIONĀLĀ KAFIJA

ROCKET BEAN ROASTERY ir lielākā specialty kafijas grauzdētava un kafijas veikals Baltijas valstīs. Par godu savas Tēvzemes simtgadei mēs radījām LATVIJAS NACIONĀLO KAFIJU. Tai ir bagātīga garša un krēmīga, šokolādīga tekstūra. Kafijas garšā ir jūtamas tumšās šokolādes, ķiršu, brūkleņu un laima miziņas notis, bet smaržā - žāvētas plūmes un brūnais cukurs.

Saknes šokolādē - CAPS! šokolādes trifeļu kolekcija Latvijai

CAPS! Latvijas šokolādes trifeļu kolekcija ir par godu mūsu saknēm, no kurām nāk mūsu spēks - garša. Katrā šokolādes trifelē ir Latvijas ogas un augļi tieši tādi, kādi tie ir - auguši, nobrieduši un uzsūkuši sevī visu vērtīgo no Latvijas mežiem, pļavām un laukiem. Ar šo šokolādes konfekšu kolekciju mēs svinam vietu, ko saucam par savām mājām.

Elektrum projekts “Izdziedam 100”

Dāvāsim savu enerģiju Latvijai simtgadē – izdziedāsim skaistākās latviešu dziesmas un veidosim garāko digitālo kopdziedāšanu! Katru mēnesi līdz pat novembrim – 20 jaunas dziesmas par kādu Latvijas vēstures desmitgadi. Ienāc, iepazīsti dažādu paaudžu dziesmas un izdziedies no visas sirds!

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu