Uzņēmēji Latvijas valsts simtgadei

"Be-with” apģērbs ar slepenām “kabatiņām” apskāvieniem

Zīmols “Be-with” par godu Latvijas valsts simtgadei piedāvā iegādāties apģērbu ar LV100 simboliku, kā arī ar citām latvju zīmēm, kas aizsargā valkātāju un veicina saiknes stiprināšanu ar Latviju, mūsu saknēm un tradīcijām. "Be-with” ir unikāls dizaina apģērbs ar slepenām “kabatiņām” apskāvieniem. Radīts un ražots Latvijā.

VILNAS PLEDS AR LIELVĀRDES JOSTAS RAKSTU

Latvijas simtgadei veltīts vilnas pleds ar Lielvārdes jostas rakstu. Aitas vilnai piemīt īpašības, kuras ļauj ķermenim elpot un justies brīvi, taču tajā pašā laikā vilna ķermeni uztur sausā siltumā. Dabīgie aitas vilnas pledi ražoti Rīgā un no 100% aitas vilnas. Es esmu Latvija!

Simtgades baltais galdauts

LINA GALDAUTS AR LATVIJAS SIMTGADES SIMBOLIKU. Gaismu spēles uz ROUGH kolekcijas galdautiem ir nebeidzamas. ROUGH materiāls ir mīksts un patīkams, bet tai pat laikā pamatīgs. Galda tekstils, kas piešķir mājoklim dabisku un elegantu noskaņu brīvdienu rītos un svētku vakaros.

LATVIJAS NACIONĀLĀ KAFIJA

ROCKET BEAN ROASTERY ir lielākā specialty kafijas grauzdētava un kafijas veikals Baltijas valstīs. Par godu savas Tēvzemes simtgadei mēs radījām LATVIJAS NACIONĀLO KAFIJU. Tai ir bagātīga garša un krēmīga, šokolādīga tekstūra. Kafijas garšā ir jūtamas tumšās šokolādes, ķiršu, brūkleņu un laima miziņas notis, bet smaržā - žāvētas plūmes un brūnais cukurs.

Saknes šokolādē - CAPS! šokolādes trifeļu kolekcija Latvijai

CAPS! Latvijas šokolādes trifeļu kolekcija ir par godu mūsu saknēm, no kurām nāk mūsu spēks - garša. Katrā šokolādes trifelē ir Latvijas ogas un augļi tieši tādi, kādi tie ir - auguši, nobrieduši un uzsūkuši sevī visu vērtīgo no Latvijas mežiem, pļavām un laukiem. Ar šo šokolādes konfekšu kolekciju mēs svinam vietu, ko saucam par savām mājām.

Elektrum projekts “Izdziedam 100”

Dāvāsim savu enerģiju Latvijai simtgadē – izdziedāsim skaistākās latviešu dziesmas un veidosim garāko digitālo kopdziedāšanu! Katru mēnesi līdz pat novembrim – 20 jaunas dziesmas par kādu Latvijas vēstures desmitgadi. Ienāc, iepazīsti dažādu paaudžu dziesmas un izdziedies no visas sirds!

Ādas aproce ar Latvija 100 piederības zīmi

Andrii Art par godu Latvijas simtgadei ir radījis skaistas ādas aproces ar Latvijas jubilejai veltīto piederības zīmi. Aproces ir 100% roku darbs un radītas, un ražotas Latvijā. Aproces var iegādāties Rīgā, veikalā Sandecrafts (Riharda Vāgnera ielā 6) un mūsu meistarstudijā, Tukumā.

River Cruises Latvia

Iespēja palūkoties uz Latvijā ievērības cienīgiem apskates objektiem kā arī mūsu skaisto vecpilsētu no citas perspektīvas. Lielisks veids kā atslābināties un relaksēties uz mirkli no ikdienas pilsētas burzmas un steigas.

Dzirkstošais dzēriens "Mežezers"

Mežezers - latviskajām tradīcijām apvīts, paaudzēs iemīlēts dzēriens, kas kļuvis par neatņemamu svinību dzērienu ikvienā pasākumā, ikvienā ģimenē. Lai izceltu piederību Latvijai, mīlestību pret savu valsti un mūsu nozīmīgajiem svētkiem, esam radījuši īpašu simtgades noformējumu, ietverot bezgalības zīmi, kura vēlreiz apliecina mūsu vēstījumu - būt mūžīgiem.

Komatsu Latvijai!

Godinot Latvijas simtgadi, SIA Haitek Latvia sadarbībā ar rūpnīcu Komatsu Forest AB ir sarūpējuši Latvijai un Latvijas mežizstrādes uzņēmumiem patīkamu pārsteigumu – visas šogad iegādātās meža mašīnas ir īpaši personalizētas ar īpašu dizainu. Uzņēmums kopā ar saviem klientiem 2018. gadu aizvadīs pilsētas simbola - Lielvārdes jostas un LV100 zīmju aizgādībā.

Balss spēle DzieDot

Lai mūsu bērni un bērnu bērni dziedātu nākotnē, mums jādzied tagad, jo tikai tās lietas, ko darām, turpinās. Ja dziedāsim tagad, dziedāsim arī pēc simts un divsimts gadiem.

Vasaras sezonā no RIX varēs doties uz 100 galamērķiem

“Latvijas neatkarības gadadienas kontekstā 100 ir ļoti simbolisks skaitlis, un esam lepni, ka uzņēmuma mērķtiecīga darba rezultātā varam pasniegt šādu dāvanu mūsu valsts svētkos. No Rīgas šovasar varēs doties uz kopumā 100 tiešajiem galamērķiem, ko nodrošinās 19 gaisa pārvadātāji.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu