Jaunumi

18. novembris

Sveicieni Latvijai 100. dzimšanas dienā

Ne tikai Latvijā godinām mūsu valsts proklamēšanas simto gadadienu. Liels paldies daudzajiem Latvijas draugiem un uzticamiem sabiedrotajiem visā pasaulē, kas, izgaismojot dažādus arhitektūras un dabas objektus Latvijas sarkanbaltsarkanā karoga krāsās, sveic mūs nozīmīgajā valsts gadskārtā un svin līdz ar mums!

18. novembris

Valsts svētkos 11. novembra krastmalā būs vērojams gaismas uzvedums “Saules mūžs”

18. novembrī plkst. 21.00 pēc kopīgas Latvijas valsts himnas dziedāšanas 11.novembra krastmalā ikviens aicināts vērot valsts simtgades jubilejai veltīto gaismas uzvedumu “Saules mūžs".

18. novembris

Latvijas valsts simtgades pasākumos piedalīsies Igaunijas, Islandes, Lietuvas un Somijas prezidenti

18. novembris

Ar ovācijām un saviļņojumu aizvadīta "Abas Malas" pirmā izrāde

Emocionāli, iespaidīgi, cilvēcīgi un tā, kā Latvijas stāsts vēl nav stāstīts - šīs ir pirmās atsauksmes no skatītājiem, kas redzējuši multimediālo lielizrādi “Abas Malas” ģenerālmēģinājumā 17. novembrī.

17. novembris

Ar militāru parādi Latvijas un sabiedroto bruņotie spēki godinās Latvijas neatkarības proklamēšanu

18. novembrī, plkst. 14:00 Rīgā, 11. novembra krastmalā notiks Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienai veltīta Latvijas un tās sabiedroto bruņoto spēku, Iekšlietu ministrijas pakļautības iestāžu un Jaunsardzes vienību militārā parāde.

17. novembris

Par godu valsts 100. dzimšanas dienai visā Latvijā notiks Simtgades klubu nakts

Atzīmējot valsts simtgadi, Simtgades klubu nakts tradīcija, kurā restorāni, bāri, mūzikas klubi, kafejnīcas, kultūras nami un citas izklaides vietas visas nakts garumā atskaņo Latvijā radītu mūziku, dodas ārpus valsts robežām.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu