Jaunumi

14. janvāris

Iespējams nobalsot par skaistāko pagājušā gada pastmarku

Latvijas valsts un Latvijas Pasta simtās jubilejas – 2018. – gadā tika izdotas 26 pastmarkas un trīs pastmarku bloki, to kopējai tirāžai sasniedzot 6,6 miljonus eksemplāru.

11. janvāris

Žūrija paziņo Lielās mūzikas balvas 2018 nominantus

Lielās mūzikas balvas 2018 žūrija 11. janvārī preses konferencē paziņoja Lielās mūzikas balvas 2018 nominantus. Lielā mūzikas balva ir augstākais Latvijas valsts apbalvojums mūzikā.

11. janvāris

Vadlīnijas programmas „Latvijas skolas soma” īstenošanai 2018./2019. mācību gada otrajā semestrī

11. janvāris

Apes novada skolēni programmā "Latvijas skolas soma"

Iespēju bagātināt vēstures, literatūras, matemātikas un citu mācību priekšmetu stundās gūtās teorētiskās zināšanas ar reālās vēstures liecībām muzejos un kultūras iestādēs Apes novada skolēni ieguvuši, pateicoties programmai “Latvijas skolas soma”.

10. janvāris

Izstādes “TIEŠI LAIKĀ. Dizaina stāsti par Latviju” izskaņā norisināsies trīs interesantas “Sarunas”

Tuvojoties izstādes “TIEŠI LAIKĀ. Dizaina stāsti par Latviju” noslēgumam, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs (Rīgā, Skārņu ielā 10) aicina uz trim sarunām, kas pavērs aizraujošas 20. gadsimta Latvijas dizaina un vēstures lappuses.

10. janvāris

Ar pirmo pieturvietu Rīgā atklās ceļojošo izstādi “Izgaismot Latviju"

10. janvārī RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6 (Durbes ielā 4, Rīgā) tiks atklāta ceļojošā izstāde “Izgaismot Latviju”, kurā apskatāmas fotogrāfijas no fonda “1836” organizētajiem un Imanta Ziedoņa muzeja atbalstītajiem ekspedīciju gājieniem apkārt Latvijai.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu