Jaunumi

23. marts

Rezidences laiku Latvijas Radio sāk pianists Reinis Zariņš

Pirmdien, 26. martā, plkst. 18.00 Latvijas Radio I studijā gaidāms īpašs notikums – ar skaistu koncertu rezidences laiku Latvijas Radio oficiāli uzsāks pianists Reinis Zariņš.

23. marts

Vasaras sezonā no lidostas “Rīga” varēs doties uz 100 tiešajiem galamērķiem

Jaunajā vasaras sezonā starptautiskā lidosta “Rīga” pasažieriem piedāvās līdz šim plašāko galamērķu klāstu tās pastāvēšanas vēsturē - izmantojot aviosatiksmi, no Rīgas šovasar varēs doties uz kopumā 100 tiešajiem galamērķiem, ko nodrošinās 19 gaisa pārvadātāji.

23. marts

Simtgades filmas "Turpinājums" seansos reģionos

No 23. marta visā Latvijā kinoteātru repertuārā nonāk kino leģendas Ivara Selecka dokumentālā filma “Turpinājums”, piektā filma Nacionālā Kino centra programmā “Latvijas filmas Latvijas simtgadei”.

21. marts

“Latvijas Goda aplis” piedalīsies Daugavas dziesmu festivālā Aizkrauklē

Latvijas simtgades svinēšanas festivāls “Latvijas Goda aplis” apceļo un godina valsts novadus. Šajā nedēļas nogalē, 24. martā, tas ar gaismu un skaņu spēlēm dzejā un mākslā piedalīsies Daugavas dziesmu festivālā Aizkraukles novadā.

21. marts

„Latvijas skolas soma” – resurss pilsoniskuma un valstiskās piederības apziņas veidošanai

Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros Valsts izglītības satura centrs (VISC) sadarbībā ar biedrību “Mūžizglītības un kultūras institūts “Vitae”” ir sagatavojis krājumu pedagogiem “Atbalsta materiāli pilsoniskās audzināšanas un pilsoniskās līdzdalības sekmēšanai”.

21. marts

Francijas Senātā ar konferenci un izstādi atzīmē Baltijas valstu simtgadi

19. martā Francijas Senātā notika Baltijas valstu simtgadei veltīta konference. Konferences mērķis bija pulcēt Latvijas, Lietuvas un Igaunijas augsta līmeņa dalībniekus, kā arī politikas zinātniekus, pētniekus, lai iepazīstinātu Francijas sabiedrību ar Baltijas valstu vēsturi un diskutētu par to vietu Eiropā.