Aizupes pamatskolas skolēnu ceļojums mūzikā kopā ar duetu "Santehniķi"

20.04.2021.

2021. gada 31. martā Aizupes pamatskolas skolēni kultūrizglītības programmas "Latvijas skolas soma" ietvaros mūzikas stundās iepazina duetu "Santehniķi". Pasākums tika integrēts mācību un audzināšanas darbā, nedēļu pirms tam notika tiešsaistes mūzikas stundas. Nodarbību laikā mūzikas skolotāja Santa Kalniņa, sadarbībā ar skolas karjeras konsultanti Sofiju Princi ar dažādu interaktīvu uzdevumu starpniecību piedāvāja skolēniem iepazīt ar mūziku saistītas profesijas. Klases kopīgi veidoja vārdu mākoņus. Tajos vizuāli tika atspoguļoti iespaidi, kurus skolēni sagaida no dueta "Santehniķi".

Duets "Santehniķi" nodarbības laikā stāsīja par savu pieredzi mūzikā un pašu radīto mūzikas instrumentu – trubafonu. Skolēniem puišu izpildījumā bija iespējams dzirdēt dažādas agrāk un tagad populāras dziesmas, skaņdarbus, kā arī iepazīties ar trubafona tapšanas gaitu.

Pasākums apmeklētājiem šķita interesants, unikāls, apbrīnojams, burvīgs, jautrs, iedvesmojošs, motivējošs un aizraujošs (no skolēnu atsauksmēm).

Skatītāji atzinīgi novērtēja puišu neatlaidību, centību, degsmi, prieku, talantu, muzikālās dotības, pozitīvo attieksmi, enerģiju, draudzību, sadarbību, kreativitāti, oriģinalitāti,  sasniegumus, pieredzi, izpildīto mūziku, radīto mūzikas instrumentu un dziesmu izvēli.

Savus gūtos iespaidus skolēni atspoguļoja uz virtuālās līmlapiņu sienas

4. klases atsauksmes

5. klases atsauksmes

6. klases atsauksmes

7. klases atsauksmes

8. klases atsauksmes

9. klases atsauksmes

Paldies duetam "Santehniķi" par aizraujošo un izglītojošo ceļojumu mūzikā! Novēlam veiksmi, izaugsmi un panākumus arī turpmāk!

Plašāk par dueta "Santehniķi" muzikālo sarunu "Kā no nekā radīt mūziku": lv100.lv/jaunumi/duets-santehniki-ka-no-neka-radit-muziku/

Informāciju sagatavoja: programmas "Latvijas skolas soma" koordinatore Aizupes pamatskolā, mūzikas skolotāja Santa Kalniņa.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu