Filma "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru" dodas uz reģioniem

02.10.2017.

Septembra pēdējā nedēļā, kad pirmās Simtgades filmas “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” skatītāju skaits kinoteātros jau pārsniedzis 42 000, Vara Braslas jaunā ģimenes spēlfilma ar apvienības “Kinopunkts” palīdzību dodas vēl tuvāk skatītājiem – tagad to varēs noskatīties ne tikai kinoteātros, bet arī reģionālajās kultūras iestādēs un citur, šobrīd jau apstiprināts seansu plāns vairāk nekā 100 vietās visos novados.  

SEANSU PLĀNS

Kopš 18. augusta visā Latvijā filma Vectēvs, kas bīstamāks par datoru tika demonstrēta kinoteātros, izpelnoties lielu publikas atsaucību – piemēram, Madonas kinoteātrī Vidzeme Vara Braslas jaunais darbs jau kļuvis par apmeklētāko filmu visa 2017. gada mērogā. Šajā nedēļā sākas jauns filmas izplatīšanas cikls, un filmas producentu komandai palīgā nāk pieredzējusī apvienība Kinopunkts, kam jau ir savs stabils, vairāku gadu garumā kopts sadarbības partneru tīkls visā Latvijā.

Informācija par filmas izrādīšanu kinoteātros joprojām atrodama studijas F.O.R.M.A. mājaslapā ŠEIT, savukārt novadu un pagastu seansu plāns pieejams Nacionālā Kino centra mājaslapā ŠEIT. Kino demonstrēšanas vietām visur Latvijā ir iespējams aicināt uz tikšanos filmēšanas grupas dalībniekus, sazinoties ar filmas pārstāvjiem studijā F.O.R.M.A.

Pirmie filmas Vectēvs, kas bīstamāks par datoru seansi ārpus lielajiem kinoteātriem jau notikuši šonedēļ Aizputē, Brocēnos un citur Saldus novadā, 29. septembrī sākas filmas izrādīšana Baldonē, un tuvākajās dienās filma sasniegs visdažādākās vietas visos Latvijas novados – seansi jau apstiprināti Rojā, Jēkabpilī, Viesītē, Priekulē, Ropažos, Irlavā, Ērgļos, Gaujienā, Kandavā, Jaungulbenē, Lapmežciemā, Salaspilī un citur, kopumā tātad jau vairāk nekā 100 vietās, kur vien iespējams demonstrēt kino. Apvienības Kinopunkts pārstāve Maija Kalniņa stāsta, ka nespējot vien apstrādāt daudzos pieprasījumus, vairāki novadi piesaka vēlēšanos demonstrēt filmu uzreiz vairākos pagastos. Skatītāju interese apliecina, ka veiksmīgi būs iespējams realizēt Nacionālā kino centra un filmas producentu, studijas F.O.R.M.A. mērķi nodrošināt, lai ikviens gribētājs Latvijā varētu noskatīties jauno Simtgades filmu.

Jau ziņots, ka filma Vectēvs, kas bīstamāks par datoru, kas stāsta par lielpilsētas zēna Oskara vasaru mazpilsētiņā pie vectēva, ir pirmā filma Nacionālā kino centra programmā Latvijas filmas Latvijas simtgadei, kur kopumā top 16 pilnmetrāžas filmas – sešas spēlfilmas, divas animācijas un astoņas dokumentālās filmas. Oktobrī un novembrī Simtgades pirmizrāžu ciklu turpinās divas dokumentālās filmas – Ilonas Brūveres Ievainotais jātnieks un Askolda Saulīša Astoņas zvaigznes.

Informācija par filmu Vectēvs, kas bīstamāks par datoru:
Gatis Upmalis, producents, Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! , 29219041

Informācija par Kinopunkta organizētajiem seansiem:
Maija Kalniņa, Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! , 29852738

Informācija par programmu Latvijas filmas Latvijas simtgadei:
Zanda Dūdiņa, Nacionālais Kino centrs, Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! , 26488782

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu