Fotokonkurss “Iedvesmojošais ceļojums"

31.05.2017.

Līdz ar vasaras tūrisma sezonas sākumu Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) aicina ikvienu ceļotāju, fotogrāfu un fotografēšanas entuziastu piedalīties fotokonkursā, atspoguļojot Jelgavas pilsētas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada tūrisma bagātības foto mirkļos. Konkursa dalībnieki varēs laimēt naudas balvas, bet no mākslinieciski kvalitatīvākajām fotogrāfijām tiks izveidota Latvijas simtgadei veltīta foto izstāde Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī.

Fotokonkurss “Iedvesmojošais ceļojums – Jelgava, Jelgavas novads un Ozolnieku novads” ir aicinājums ikvienam fotografēšanas entuziastam notvert Jelgavas un apkārtnes tūrisma apskates vietu burvību, lai iedvesmotu ceļotājus iepazīt apkārtnes bagāto tūrisma piedāvājumu. Fotokonkursā var piedalīties ikviens interesents, kas līdz 10.septembrim būs iesūtījis 6 fotogrāfijas, kurās atspoguļots viens vai vairāki tūrisma objekti vai norise tūrisma objektā katrā no trīs pašvaldībām - Jelgavas pilsētā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā.

Konkursa uzvarētājus noteiks JRTC izveidota komisija, savukārt skatītāju simpātijas balvas ieguvējs tiks noteikts pēc balsojuma sociālā tīkla facebook.com “Visit Jelgava” lapā. Konkursa uzvarētāju apbalvošana notiks Pasaules Tūrisma dienā, 2017.gada 27.septembrī, kad pirmo trīs vietu un skatītāju simpātijas ieguvējs saņems naudas balvas. No visiem konkursā iesniegtajiem darbiem tiks izvēlētas mākslinieciski kvalitatīvākās fotogrāfijas un izveidota Latvijas simtgadei veltīta foto izstāde “Iedvesmojošais ceļojums – Jelgava, Jelgavas novads un Ozolnieku novads”, kas tiks atklāta 2018.gada maijā Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī.

Fotokonkursa darbus un pieteikuma anketu var iesniegt līdz pat 2017.gada 10.septembrim, sūtot tos uz e-pastu Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! , fotogrāfijām jābūt digitālā formātā, uzņemtām 2016. un 2017.gadā un vismaz 5 MB izmērā. Informāciju par Jelgavas pilsētas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada tūrisma piedāvājumu var mājas lapā www.visit.jelgava.lv, kā arī iepazīties ar konkursa nolikumu var šeit un pieteikuma anketu šeit vai Jelgavas reģionālajā tūrismā centrā, Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa 1.stāvā, Akadēmijas ielā 1, Jelgavā.

Materiāls pārpublicēts no portāla http://visit.jelgava.lv.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu