Izsludināts mērķprogrammas konkurss "Latvijas skolas somas" satura radīšanai

11.12.2017.

Līdz 2018. gada 9. februārim pieņem pieteikumus Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas "Latvijas skolas somas" satura radīšana konkursā.

Mērķprogrammas mērķis ir sekmēt tādu profesionālās mākslas mazo formu projektu radīšanu, kas vērsti uz bērnu un jauniešu auditoriju (1. – 12. klase), veicinot izpratni par Latvijas valsts vērtībām, kultūru un mūsdienu radošajiem procesiem, sekmējot piederības izjūtu un vēlmi līdzdarboties.

Mērķprogrammas pieteikumus izvērtēs ekspertu komisija: Aija Tūna, Laura Miķelsone, Ineta Upeniece, Ieva Gaņģe, Vivita Eiklone, Inga Saksone, Kārlis Krūmiņš, Inga Pērkone-Redoviča un Ilze Kundziņa.

VKKF mērķprogramma ir daļa no programmas „Latvijas skolas soma”, kas veido būtisku Latvijas valsts simtgades svinību daļu, sniedzot ilgtspējīgu ieguldījumu brīvas, radošas un atbildīgas sabiedrības tapšanā, kuras iedzīvotāji ciena savu valsti un vēlas strādāt, lai šo cieņu apliecinātu un vairotu.

Pieteikumus mērķprogrammas finansējuma saņemšanai elektroniski var iesniegt līdz 2018. gada 9. februārim, bet pa pastu - līdz 5. februārim.

Konkursā var piedalīties tikai juridiskas personas.

Nolikums un pieteikuma veidlapa

Tāmes veidlapas paraugs

Kontaktinformācija:
projektu kuratore Inga Baltā, tālrunis 67503178, 
e-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

PAR INICIATĪVU "LATVIJAS SKOLAS SOMA"

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu