Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija saņem balvu "Baltais zvirbulis"

18.05.2020.

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) saņem Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta gada balvu kultūrā "Baltais zvirbulis 2019" par sadarbību JVLMA simtgades ieskaņas koncerta "Pāri" īstenošanā 2019. gada Rīgas svētkos.

Balvu ik gadu piešķir vairākās nominācijās, aptverot plašo pašvaldības kultūras darba spektru un cilvēkus, kas tajā strādā. Tās pasniegšanas ceremonija šoreiz notiks televīzijas raidījuma formātā. 20. maijā "Rīga TV 24" skatītājiem būs iespēja redzēt sižetus par daudziem nozīmīgiem aizvadītā gada kultūras notikumiem un kultūras nozares personībām. 

Raidījuma gaitā būs iespēja uzklausīt balvas laureātus, kā arī baudīt vairākus priekšnesumus, tostarp muzicēs pianiste Agnese Egliņa, sitaminstrumentālists un komponists Rihards Zaļupe un dziesminiece Anta Eņģele, ar īpašu lasījumu skatītājus priecēs Jaunā Rīgas teātra aktieris Andris Keišs.

Balvu "Baltais zvirbulis" veidojis mākslinieks Aigars Bikše, un to pasniedz jau no 2004. gada, lai izteiktu atzinību un apbalvotu Rīgas pašvaldības kultūras darbiniekus un sadarbības partnerus par kvalitatīva kultūras procesa nodrošināšanu Rīgā.

Vairāk lasīt ŠEIT.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu