Digitālā koncertlekcijā skolēniem iespēja iepazīt kino mūzikas vēsturi

09.02.2021.

Dziedātājs Mikus Abaroniņš kopā ar multiinstrumentālisti Artu Abaroniņu kultūrizglītības programmā "Latvijas skolas soma" sagatavojuši koncertlekciju "Kino mūzikas vēsture". Tā ir īpaši digitālā formātā veidotā nodarbība par kino mūzikas vēsturi, izmantojama gan attālinātā mācību procesā, gan klātienē klasēs. Skolēniem būs iespēja uzzināt, kā veidojies kino un kā mūzika palīdzējusi šim žanram attīstīties.

Koncertlekcijas veidotāji izpildīs pazīstamākos kino mūzikas skaņdarbus un stāstīs par kino vēsturi un rašanos. Programmu papildinās īpaši sagatavoti videomateriāli.

Koncertlekcijā būs iespēja iepazīt spilgtākos momentus no mēmā kino un pirmajām krāsainajām filmām līdz mūsdienu kino tehnoloģijām. Tiks izpildīta mūzika no dažādu žanru filmām: zinātniskās fantāzijas, piedzīvojumu filmām, drāmām un multfilmām. Īpaša uzmanība tiks veltīta Latvijas kino mūzikas šedevriem.

Nodarbības digitālais formāts dod plašākas iespējas nodemonstrēt skolēniem mūsdienu tehnoloģiju izmantošanu kino.

Programma ir interaktīva, skatītājiem būs iespēja gan uzzināt daudz ko jaunu, gan parādīt savas zināšanas, kā arī dziedāt līdzi. Pedagogiem būs pieejami sagatavoti jautājumi par koncertlekcijas saturu.

Kontaktinformācija: Mikus Abaroniņš, e-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! , tel. nr.: 29577141

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu