Kultūras centra vadītāja Aija Smirnova Līvānos: "Nedrīkst zaudēt cieņu."

16.03.2017.

“Latvijas cilvēki ir ļoti noguruši no tā, ka trūkst savstarpējās cieņas. Lai arī kādas lietas tiek “bīdītas” un lai arī kādi darbi tiek darīti, nedrīkst zaudēt cieņu. Caur cieņu rodas uzticēšanās,” saka Aija Smirnova – kultūras centra vadītāja Līvānos.

“Viss notiek un izdodas tad, ja tu darbojies saskaņā ar savu iekšējo ētiku. Kultūra pēc būtības parāda cilvēka tieksmi pēc vērtībām,” atzīst Aija.

“Mums nebūs priecīga Latvija, ja mēs paši nepriecāsimies. Mums nebūs taupīga Latvija, ja mēs paši netaupīsim. Mums nebūs pietiekami daudz darba spēka, ja mēs paši neesam ar mieru strādāt. Tas ir ļoti jāapzinās,” uzsver Aija.

“Cilvēks var dzīvot visur, taču, kultūrvēstures mantojums un vērtības, ko mēs saņemam no ģimenes un dzimtas, mūs ļoti programmē veiksmīgai dzīvei tepat uz vietas. Ir tikai jāstāv par savu pārliecību, neatkarīgi no tā, ko saka visi pārējie.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos.

Video veidots projekta "TUESI.LV Latvijas simtgadei" ietvaros, kuru īsteno biedrība “NEXT” ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Papildus informācija:
Projekts “TUESI.LV”         
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
22382139

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu