Oktobrī norisināsies "Labo darbu nedēļa 2021"

24.09.2021.

No 4. līdz 10. oktobrim norisināsies "Labo darbu nedēļa". Tas ir laiks, kad aicinām ikkatru aktīvi iesaistīties labo darbu veikšanā, lai sniegtu atbalstu ne tikai līdzcilvēkiem, dabai, dzīvniekiem, bet rastu gandarījumu par paveikto un palīdzētu paši sev kļūt par labākiem cilvēkiem.

Šajā nedēļā aicinām paveikt gan lielus, gan mazus darbus, lai Latvija kļūtu vēl skaistāka, sakoptāka un līdzcietīgāka. Darbus, kas ir pašu ierosināti, izplānoti un īstenoti.

Neskatoties uz ierobežojumiem, 2020. gadā akcijas aicinājumam atsaucās teju 14 000 cilvēku, paveicot vairāk nekā 300 labos darbus Latvijā un šogad mēs noteikti varam piesaistīt vēl vairāk labo darbu darītāju!

Šogad Latvijas iedzīvotājus aicinām pievērst īpašu uzmanību saviem līdzcilvēkiem - iespējams, valstī pastāvošo ierobežojumu un noslēgtības dēļ, kādam no kaimiņu senioriem, klasesbiedriem, darba biedriem vai draugiem ir zudusi vēlme draudzēties un komunicēt -  nepaliec vienaldzīgs un aicini uz pastaigu, sarunu vai kopīgi paveicat kādu labo darbu.

Ikvienam no mums ir vēlme darīt otram labu un sniegt atbalstu grūtā brīdī. Ne visiem šī iespēja ir brīvi pieejama un kādreiz varbūt pietrūkst ideju, kur un kā to darīt. Vēl jo vairāk šobrīd, kad tik ļoti ir ierobežota iespēja tikties, būt kopā un atbalstīt vienam otru, vajadzība pēc dažāda veida palīdzības un atbalsta ir dubultojusies.

Ko iedzīvotāji var darīt?

- doties uz dzīvnieku patversmi;
- apciemot vientuļos pensionārus, palīdzot dārza darbos;
- sakopt vietējo apkārtni;
- nodot asinis;
- ziedot apģērbu, saimniecības lietas vai pārtiku;
- dalīties ar sirdssiltumu un aprunāties, kopīgi padzert tēju, uzspēlēt galda spēles ar kādu, kam ikdienā ir vientuļi;
- veikt jebkuru darbu, par kuru saņemsiet pretī sirsnīgu “Paldies!”, un tā būs liela pateicība un prieks par padarīto darbu arī jums!

  • Arī šogad akcijas laikā darbosies interaktīva mājas lapa ar Latvijas karti, kurā ikvienam dalībniekam ir iespēja atzīmēt savu plānoto vai/un paveikto labo darbu: labodarbunedela.palidzesim.lv

Ja zināt, kam noderētu palīdzība, droši rakstiet: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! un visi kopā mēs varēsim palīdzēt!

Iedvesmai šeit apskatāmi pagājušajā gadā reģistrētie labie darbi: labodarbunedela.palidzesim.lv/paveikto-darbu-arhivs

Plašāk: Palīdzēsim.lv

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu