Latvijas kino klubi - iespēja Latvijas skolas somas piedāvājumā

20.12.2017.

Nacionālais Kino centrs sadarbībā ar Lielbritānijas partneriem Film Literacy Europe Limited piedāvā iespēju organizēt kino klubus Latvijas skolās.

Kadrs no filmas "Skārdnieks, drēbnieks, zaldāts, spiegs" (Tinker Tailor Soldier Spy, 2011)

Latvijas kino klubi ir sava veida turpinājums Nacionālā Kino centra projektam Kino skolās, nodrošinot skolotājiem un ārpusklases aktivitāšu vadītājiem pieeju filmu bibliotēkai īpašā interneta vietnē.

Projekta mērķis ir padziļināt skolēnu izpratni par kino kā mediju, kā arī iepazīstināt ar Eiropas un pasaules kino mākslas sasniegumiem.

"Kino pasaule sniedzas pāri robežām. Tā palīdz mums iztulkot mūsu pašu kultūras identitāti un atbildēt uz jautājumu, ko tas nozīmē – būt eiropiešiem un pasaules pilsoņiem. Filmas var padarīt dzīvu vēsturi, ģeogrāfiju, valodu un daudzus citus tematus. Mēs vēlamies šo radošo un izglītojošo spēku ielikt Latvijas skolotāju rokās, lai iesaistītu jauniešus pasaules izzināšanā. Dalība kino klubā dod skolēniem iespēju uzlabot savas komunikācijas spējas, tā veicina kritisko domāšanu, pozitīvu pašapziņu un papildina zināšanas par kino, turklāt dod skolēniem ieskatu daudzos un dažādos mācību programmas priekšmetos," stāsta Nacionālā kino centra pārstāvji.

Plašāk par Latvijas kino klubiem

latvia.europeanfilmclubs.eu

Kadrs no filmas "Modris", 2014

Vairāk informācijas: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu