Latvijas valsts simtgadei veltīto pasākumu programma Rīgā

10.11.2018.

Visa gada garumā Rīga ir priecējusi savus iedzīvotājus un pilsētas viesus ar dažādiem pasākumiem, kas veltīti Latvijas valsts simtgadei. Un tagad ir pienākusi kulminācija: trīs dienas – no 17. līdz 19. novembrim – visos pilsētas nostūros noritēs īpaši pasākumi, no kuriem galvenie būs gaismas festivāls “Staro Rīga”, militārās tehnikas izstāde, kā arī koncerts un gaismas uzvedums 11. novembra krastmalā. Vēl vairākus desmitus atmiņā paliekošu pasākumu varat atrast šajā programmā.

Notikumu programma Rīgā 17. - 19. novembris (PDF)

Rīgā svētku svinības sākas dienas pirmajā pusē ar svinīgo gājienu un ziedu nolikšanu pie Brīvības pieminekļa, tajā piedalās arī Latvijas valsts prezidents un citas valsts augstākās amatpersonas. Pēcpusdienā 11. novembra krastmalā notiek svinīgā Nacionālo bruņoto spēku parāde un daudzveidīgi koncerti Rīgas koncertzālēs un kultūras centros. Svētku diena Rīgā noslēdzas ar krāšņu gaismas uzvedumu virs Daugavas.

18. novembrī sabiedriskais transports Rīgā bez maksas!

PILNĀ PROGRAMMA ŠEIT

Vai kultura.riga.lv 

Pasākumos tiks veikta foto un video fiksācija. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti sabiedrības informēšanai un publicitātei.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu