Liepāja gatavojas vērienīgam koncertam

27.02.2018.

Ceturtdien, 1.martā, plkst. 10.00 Latvijas valsts simtgades informācijas centrā (Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Mūkusalas ielā 3, Rīgā) plašsaziņas līdzekļu pārstāvji ir aicināti uz tikšanos ar jauniešu iniciatīvas - lielkoncerta “LIEPĀJA izAICINA” - radošo komandu.

Preses pasākumā piedalīsies:

• Intars Rešetins, koncerta režisors;

• Dagmāra Legante, koncerta vadītāja;

• Valters Pūce, viesmākslinieks;

• Jānis Aišpurs, viesmākslinieks;

• VIŅA jeb īstajā vārdā Zelma Jēgere, viesmāksliniece;

• Jānis Driksna, viesmākslinieks;

• Jolanta Borīte, Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades biroja reģionālo projektu vadītāja;

• Nauris Lazdāns, Liepājas Kultūras pārvaldes vadītāja vietnieks.

“LIEPĀJA izAICINA” ir Latvijas valsts simtgades programmas notikums, kas iekļauts Liepājas pilsētas dzimšanas dienas svinībās un norisināsies 16. un 17. martā Liepājas Olimpiskā centra arēnā. Šis ir lielākais valsts simtgadei veltītais populārās mūzikas notikums, kas tik kuplā skaitā pulcē jauniešus.

Koncerta idejas pamatā ir jauno talantu sadarbība ar profesionāļiem, tāpēc “LIEPĀJA izAICINA” režiju, scenogrāfiju un publicitāti kopā ar profesionāļu komandu veido Liepājas jaunieši. Kopumā projektā piedalās septiņi jauniešu kolektīvi no Liepājas, kuri koncertā piedalīties uzaicinājuši un izaicinās jauniešus no citām Latvijas vietām. Koncertā izskanēs Latvijas autoru skaņdarbi, īpaši šim notikumam komponēti jaundarbi, deju uzvedumi un citi radoši pārsteigumi.

Koncertu organizē Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūras pārvalde” sadarbībā ar Kultūras ministriju. Tas ir pirmais notikums pasākumu ciklā “Pilsēta izAicina”, kas turpināsies visu 2018. gadu, dodot iespēju jauniešiem no visas Latvijas veidot kādu īpašu valsts simtgadei veltītu notikumu.

Papildu informācija:
Linda Pastare
Latvijas valsts simtgades biroja sabiedrisko attiecību speciāliste
Kultūras ministrija
Tel.: 67330339 / Mob.tel.:29374438
e-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
www.lv100.lv

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu