Nedēļas nogalē simtgades filmu "Paradīze 89" noskatījušies jau gandrīz 8000 cilvēku

26.02.2018.

23.februārī pašmāju piedzīvojumu filma visu laiku bērniem "Paradīze 89" nonāca uz Latvijas lielajiem ekrāniem. Sajūsminoties par filmas autentiskumu, sirsnību un astoņdesmito gadu noskaņu raksturojošām niansēm, pirmajā nedēļas nogalē filmu paguvuši noskatīties jau 7696 skatītājus.

Kopš pirmizrādes, laika posmā no 23. - 26.februārim, filma tika demonstrēta 17 vietās visā Latvijā un teju visi seansi tika izpārdoti, tādējādi ļaujot spēlfilmai "Paradīze`89" kļūt par Latvijas simtgades skatītāko kinolenti.

Kā liecina sociālo tīklu lietotāju ieraksti, filma vienaldzīgos neatstāj. Tā palīdz gan atgriezties tā laika cilvēkiem pagātnes atmiņās, savukārt jaunākajiem - labāk iepazīt vecākus, uzzināt daudz jauna par tā laika dzīvi, raisīt dialogu ģimenē, kas arī bija viens no režisores Madaras Dišleres mērķiem.

"Kolosālas sajūtas! Labākā latviešu filma, manuprāt, par pēdējiem 5 - 10 gadiem noteikti," pēc filmas pirmizrādes pauda kāds no skatītājiem.

Jau ziņots, režisores Madaras Dišleres spēlfilma "Paradīze 89" stāsta par četru meiteņu piedzīvojumiem laukos "Baltijas ceļa" vasarā. Filmas scenārijs tapis, balstoties uz režisores bērnības atmiņām, un tās mērķis ir raisīt atmiņas 80. gadu bērnos un viņu vecākos, ka? ari? rosināt diskusijas starp paaudzēm - par Atmodas laika Latviju, par brīvību un par vasaru, pēc kuras viss bija citādi. Filma ir Latvijas un Vācijas producentu kopražojums un viena no programmas "Latvijas filmas Latvijas simtgadei".

Kopumā filma tiks izrādīta 161 vietā visā Latvijā, lai gan mazāko ciemu, gan lielāko pilsētu iedzīvotāji varētu iepazīties ar vasaru, pēc kuras viss bija citādāk.

Informācija par filmas seansiem visā Latvijā apkopota portālā LSM.LV - ŠEIT.

Papildu informācija:
Aleksa Spriņģe
"Paradīze 89" komunikācijas konsultante
E-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu