Nila Īles studija skolēnus aicina uz izglītojošām muzikālajām darbnīcām

08.09.2020.

Pazīstamie perkusionisti Nils Īle un Maija Sējāne Īle piedāvā izglītojošu, muzikālu darbnīcu ritma un skaņu pasaulē 1.-12. klašu skolēniem. "Aicinām skolēnus pie mums, Nila Īles mūzikas studijā, tāpat ar lielu prieku dosimies ciemos uz jūsu skolu! Muzikālās darbnīcas tiek veidotas kultūrizglītības programmas "Latvijas skolas soma" ietvaros," stāsta mūziķi.

"Piedāvājam izbaudīt muzikālu darbnīcu, kurā caur kopīgu instrumentu saspēli bērni un jaunieši tiek iepazīstināti ar dažādiem perkusiju instrumentiem no visas pasaules, iepazīst skaņas daudzveidīgo burvību, gūt pirmās iemaņas ritma spēlē, iepazīt un izmēģināt dažādu tautu mūzikas instrumentus (perkusijas), veidot kopējas muzikālas kompozīcijas," par nodarbībām saka Maija, savukārt Nils piebilst: "Tā ir saruna mūzikas valodā, kuras laikā katram ir iespēja ne tikai skatīties un klausīties, bet pieskarties, izmēģināt un izbaudīt visus piedāvātos mūzikas instrumentus".

"Pēc pieredzes varam teikt, ka šī muzikālā saruna caur instrumentu nereti palīdz atvērties pat visnoslēgtākajam skolēnam un darboties ar visiem kopā, kā arī iedvesmot ne vienu vien skolēnu turpināt attīstīt sevi muzikālā jomā arī turpmāk. Programma ir piemērota atbilstoši katram vecumam un vadoties pēc pieredzes, veidota tā, lai skolēniem ne mirkli nekļūtu garlaicīgi."

Savukārt jau no 14. septembra Nila Īles mūzikas studijā atsāksies etnoperkusiju nodarbības gan maziem, gan lieliem. Nodarbībās ikvienam interesentam būs iespēja apgūt djembe un citu etnoperkusiju spēles mākslu, kā arī ritma un skaņas improvizāciju, kas veicina ne tikai ritma izjūtu, bet arī uzdrošināšanos, ieklausīšanās prasmi, spēju sastrādāties komandā, kā arī uzlādē pozitīvo enerģiju ikdienai.

"Mēs esam laimīgi par katru, ar kuru mums ir dots tas prieks sarunāties šajā brīnišķīgajā mūzikas valodā!" atzīst Maija Sējāne-Īle.

Pieteikties nodarbībām var, rakstot uz e-pastu: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

Skolēnu atsauksmes

  • Ļoti interesanta un aizraujoša pieredze. Likās, ka neaizraus un nebūs interesanti, jo īsti neesmu mūzikas cienītājs. Galu galā ļoti patika un aizrāva. | Madara, 17 gadi
  • Man patika mācīties spēlēt džambu un klausīties kā izklausās citi mūzikas instrumenti, kuri izklausijās interesanti. Jūs bijāt mierīgi un laipni pret mums un nepadevāties. | Lelde, 11 gadi
  • Pavadītais laiks pie Jums bija kolosāls, piepildīts ar izbrīna un prieka emocijām. Es redzēju un pamēģināju tik daudz dažādus un neparastus instrumentus, cik savā dzīvē neesmu redzējusi. Paldies par neatkārtojamu ceļojumu mūzikas pasaulē. | 10. klases skolnieks

Vairāk atsauksmju ŠEIT

 

Tuvāka informācija par nodarbībām:
www.nilsilestudio.lvwww.facebook.com/nilsilestudio

Papildu informācija:
Maija Sējāne Īle
E-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu