Noskaidroti valsts simtgadei un Lāčplēša dienai veltītā fotokonkursa uzvarētāji

15.10.2018.

Noslēdzies fotokonkurss jauniešiem “Es = Latvija”, un ir noskaidroti divpadsmit darbi, kurus šī gada 1.novembrī izstādīs parlamentā un 18.novembrī – Latvijas Nacionālajā teātrī, kur notiks Latvijas Republikas proklamēšanas simtajai gadadienai veltītā Saeimas svinīgā sēde.

“Es, Tu un dzimtenes mežs”. Foto: Annija Neretniece

Konkursa uzvarētāji ir: Signija Jeste un Oskars Ozoliņš no Rīgas Stila un modes tehnikuma, Ilma Kupcova no Daugavpils Universitātes, Miks Zaķis no Talsu novada vakara un neklātienes vidusskolas, Lija Jēgere no Jaņa Rozentāla mākslas skolas, Annija Neretniece no Salacgrīvas vidusskolas, Kristiāna Mame no Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolas, Linda Katrīna Isada no Brocēnu vidusskolas, Elīna Bērziņa no Aknīstes vidusskolas un Dāvids Birulis.

Kopumā konkursam 64 autori pieteica 157 darbus.

Atzīmējot Latvijas valsts simtgadi un Lāčplēša dienu, kā arī, lai veicinātu patriotismu un nacionālo apziņu, jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem bija aicināti piedalīties fotokonkursā “Es = Latvija”. Konkursam varēja iesūtīt pašu uzņemtas fotogrāfijas, kurās attēlota piederības sajūta Latvijai, cildinot mūsu valsts dabas skaistumu, kultūras daudzveidību, patriotisma tradīcijas un valsts simbolus.

Fotokonkursu organizēja Saeima, savukārt to rīkoja Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem (NBS) un Jaunsardzes un informācijas centru.

“Ievēlies vēlēšanos, Latvija!”. Foto: Lija Jēgere

Konkursa uzvarētājus ielūgs uz ceļojošās izstādes atklāšanu Saeimas namā, tāpat viņi varēs doties ekskursijā pa Saeimas namu, viesoties Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā, kā arī apmeklēt Ādažu militāro bāzi.

18.novembrī fotokonkursa uzvarētāji būs aicināti apmeklēt Latvijas Republikas proklamēšanas simtajai gadadienai veltīto Saeimas svinīgo sēdi Latvijas Nacionālajā teātrī, kur būs apskatāma ceļojošā izstāde.

Uzvarētāju uzņemtās fotogrāfijas publicēs Saeimas, NBS, Jaunsardzes un informācijas centra tīmekļa vietnēs un sociālajos tīklos. 

Saeimas Preses dienests
Tālr.: 67087218, mob.: 26184007
E-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu