Pļavniekos un Ziepniekkalnā darbu atsāks kultūrtelpas "Strops"

29.06.2020.

Jūlijā sākumā darbu atsāks un līdz pat augusta beigām Pļavnieku un Ziepniekkalna apkaimēs apmeklētājus gaidīs mobilās kultūrtelpas "Strops", piedāvājot dažādus neliela formāta koncertus, izrādes un pasākumus.

Kultūrtelpas "Strops" šajā sezonā darbosies Ēbelmuižas parkā, Ziepniekkalnā, un Pļavnieku bērzu birzī pie Andreja Saharova ielas.

Katrā no pasākumu norises vietām ik nedēļu notiks divi pasākumi – vakara koncerti Pļavniekos notiks trešdienās, bet Ziepniekkalnā ceturtdienās, savukārt sestdienās plkst. 12.00 abās norises vietās vienlaikus gaidāmi pasākumi ģimeņu auditorijai.

Pasākumu programmā būs daudzveidīgi koncerti un izrādes, kā arī lekcijas. Jūlija pirmajā pusē Ziepniekkalnā muzicēs vīru vokālais kvartets "Harmonija Rīgai", gaidāms Ievas Akurāteres un Aivara Hermaņa koncerts, kā arī leļļu izrādes bērniem. Savukārt Pļavniekos sezona sāksies ar ģimenes folkloras kopas "Berendejka" un dziesminieces Antas Eģeles koncertiem.

Pasākumu programma Pļavniekos

Pasākumu programma Ziepniekkalnā

 

Ar detalizētu pasākumu programmu var iepazīties tīmekļa vietnē kultura.riga.lv, kā arī sociālās saziņas tīklā "Facebook" - facebook.com/kulturtelpasstropi/.

Ņemot vērā, ka, apmeklējot publiskus pasākumus, aizvien nepieciešams ievērot piesardzību – šajā sezonā programmas uzsvars likts uz pasākumiem bez interaktīviem elementiem, tāpat katram dalībniekam būs pieejama atsevišķa sēdvieta, ievērojot distanci. Apmeklētāji aicināti ierasties uz pasākumiem un ieņemt sēdvietas laicīgi, izvairoties no pulcēšanās.

Kultūrtelpas "Strops" Latvijas valsts simtās dzimšanas dienas gadā un šogad Rīgas pilsētā darbosies jau ceturto sezonu. Iepriekšējos gados tās pabijušas arī Mežaparka un Ķengaraga apkaimēs, bet šogad, tāpat kā pērn, "Stropu" pasākumi notiks Ziepniekkalnā un Pļavniekos.

Kultūrtelpas "Strops" norisi atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Aktivitāšu programmu organizē biedrība "I Did It".

  

Informāciju sagatavoja: Sarmīte Baltmane, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību projektu koordinatore, tālr. 67105398, Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! .

www.iksd.riga.lv

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu