Latvijas skolu jaunatnes foto konkurss “Mana zeme skaistā”

11.01.2018.

Latvijas skolu jaunatnes foto konkurss “Mana zeme skaistā” ir viena no pasākumu cikla “Latvijas valsts simtgade” aktivitātēm, kuras laikā skolēni tiek aicināti radoši izpausties, veidojot fotogrāfijas par Latviju.

Sākot ar 2018. gada 10. janvāri, projekta ietvaros, 119 novadu skolu skolēni no 1. līdz 12. klasei tiks aicināti piedalīties konkursā, caur fotogrāfijām paužot savu redzējumu par tēmu “Mana zeme skaistā”.

Konkursa mērķis ir Latvijas skolu jaunatnē stiprināt piederības sajūtu un savas zemes mīlestību, veicot radošas aktivitātes. Noslēgumā labāko skolēnu darbi tiks izgatavoti kā foto gleznas un izvietotas skolu iekštelpās, ienesot valsts svētku noskaņu un Latvijas skaistumu caur skolēnu radošajiem darbiem.

Projekta ietvaros tiks izveidota mājaslapa www.manazemeskaista.lv, kurā skolēni ievietos savus attēlus, lai katrs mājaslapas apmeklētājs varētu nobalsot par sev tīkamāko darbu.

Darba grupa ir paredzējusi plašu publicitāti sociālajos tīklos un vietējos medijos, lai veicinātu atbalstītāju aktivitāti un gūtu labākus rezultātus.

Finansējums foto gleznu izveidei tiks piesaistīts gan no privātpersonām, gan uzņēmumiem, tā nodrošinot bilžu izgatavošanu, nogādāšanu skolās un autoru apbalvošanu.

Projektu īsteno Zinātnes un inovāciju parks, kas nodrošina visu minēto aktivitāšu realizēšanu, sākot ar skolēnu iesaistīšanu konkursā, administrēšanu, skolēnu darbu izgatavošanu, foto gleznu nogādāšanu skolās kā arī autoru apbalvošanu un konkursa publicitāti.

 

Informāciju sagatavoja:

Annija Pole
Nodibinājuma "Zinātnes un inovāciju parks"
Biroja vadītāja
Tel: 20004399
E-pasts Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu