Radīta interaktīva Latvijas karte ceļotājiem

06.12.2018.

2018. gada februārī RTU Absolventu asociācija uzsāka īstenot Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas «LATVIJAI — 100» projektu «Radīts Latvijā — 100 inženiertehniskie risinājumi» ar mērķi stiprināt piederības sajūtu savai valstij, veicinot zināšanu pārnesi Latvijā.

Projekta ideja balstās uz 100 inženiertehnisko risinājumu apzināšanu Latvijas teritorijā. Atlasot šos objektus, kurus elektroniski iesūtīt varēja ikviens interesents, radīta interaktīvā karte. Tajā var iepazīties ar informāciju un interesantiem faktiem par dažādiem inženiertehniskajiem risinājumiem Latvijā.

Pie katra kartē esošā objekta dabā izvietotas arī īpašas atpazīšanas zīmes — plāksnes ar attiecīgo objektu nosaukumiem un QR kodu, kas ļaus atrast un iepazīt citus inženiertehniskos risinājumus, kas iekļauti projektā.

Bez tam vairāku Latvijas pašvaldību tūrisma informācijas centru birojos, kā arī elektroniskā veidā tiešsaistē, pieejami ceļošanai draudzīga formāta bukleti ar objektu precīzām norādēm — ģeogrāfiskajām koordinātām.

Sekojot kartei vai ieskatoties projekta bukletā, zinātkārie varēs izzināt Latviju sev tīkamākajā veidā.

Interaktīvā karte un bukleta digitālā versija atrodama: www.alumni.rtu.lv/projekti.

Aicinām ikvienu Latvijas iedzīvotāju valsts simtgades jubilejas gadā sajust piederību ar Latviju, jo kopā ar to mēs esam viens vesels!

 

Informāciju sagatavoja:
Edgars Špengelis
RTU Absolventu asociācijas
sabiedrisko attiecību speciālists
Tālr. 67089893, 29216794
E-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu