Svētku rota viesojas Limbažu jauniešu centra organizētajā Jauniešu dienā RAMPA 2016

20.08.2016.

Latvijas valsts simtgades Jauniešu rīcības komiteja jeb Svētku rota 20. augustā viesojās pirmajā Limbažu jauniešu centra organizētajā Jauniešu dienā RAMPA 2016, kura notiek projekta "MĒS NĀK(AM)" ietvaros. Pasākums norisinājās visas dienas garumā Limbažu skeitparka un Olimpiskā centra teritorijā.

Pasākuma plašā un daudzveidīgā programma akcentēja veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Dienas gaitā notika gan vietējo, gan biedrības ‘’Street warriors’’ ielu vingrotāju paraugdemonstrējumi un šovs, skūteru sacensības, dažādas radošas aktivitātes, debašu apmācības, karjeras konsultantu konsultācijas, kā arī dažādas ar aktīvu un veselīgu dzīvesveidu saistītas aktivitātes.

Kā vēsta pasākuma organizatori, jauniešu dienai dotais nosaukums "Rampa," nav izvēlēts nejauši. Tas, protams ir saistīts ar vietu, kurā norisinājās pasākums, taču tam ir arī sava nozīme un vēstījums. Tas apzīmē iespēju vietu jauniešiem, kur tiem iegūt jaunas zināšanas, prasmes, atrast sev interesējošu hobiju, ko iespējams turpināt, iegūt noderīgu informāciju, kā arī, protams, atpūsties, izbaudīt atmosfēru un iegūt jaunus draugus. To visu kopā var apzīmēt kā ‘’lēcienu no rampas’’.

Svētku rotas pārstāvji kopā ar pasākuma apmeklētājiem radīja krāsainu dāvanu, kura turpmāk būs apskatāma Limbažu jauniešu centra telpās. Kopīgiem spēkiem tapa graffiti, kura galvenais mērķis ir popularizēt Latvijas valsts simtgades vēstījumu “Es esmu Latvija”. Pēc graffiti pabeigšanas, daudzi jaunieši izmantoja iespēju iegūt savu LV100 foto un ar to dalīties sociālajos tīklos.

 

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu