TUESI.LV | Aija Zīmele - šuj bērnu rotaļlietas

25.10.2018.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par uzņēmēju Aiju Zīmeli no Preiļiem: tuesi.lv/bernibas-zeme/.

“Man gribējās, lai maniem bērniem ir drošas, attīstošas un interesantas rotaļlietas. Pamēģināju pašūt, izrādījās, ka tas nav nemaz tik sarežģīti. Man tas ir hobijs, ar kuru mazliet var nopelnīt,” stāsta bērnu rotaļlietu radītāja Aija Zīmele no Preiļiem.

“Es domāju, ka mums cilvēki ir ar zelta rokām. Es esmu pārsteigta par cilvēku radošumu un izdomu. Galvenais, lai būtu pircēji un pirktspēja,” novēl Aija.

“Svarīgi, lai cilvēki nesēdētu darbos, kas viņiem nepatīk un nesūdzētos, ka “viss ir slikti”, bet darītu to, kas patīk. Gribētos latviešos vairāk redzēt pozitīvismu. Man ir ļoti svarīgi pozitīvo latviskumu un sirsnību laist no sirds uz cilvēku,” uzsver Aija.

“Preiļi ir mana bērnības zeme. Šeit es veidoju savu “Bērnības zemi”, lai būtu ko atstāt bērniem. Man patīk miers, drošība un tas, ka es redzu ģimeni, dabu un to, kā mainās gadalaiki. Varu brīvi doties un iet, kur gribu. Man ir svarīgs nesteidzīgs ritms, tādeļ izvēlējos šo vietu, šo zemi.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos. Projektu TUESI.LV īsteno biedrība “NEXT” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Latvijas valsts simtgades svinības notiek laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Papildus informācija:
Projekts “TUESI.LV”
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
2238213

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu