TUESI.LV | Andris Taurītis - automodelists

15.10.2018.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par automodelistu Andri Taurīti no Valmieras: tuesi.lv/izlabo-un-turpini/.

“Automodelisms māca, ka nevajag apstāties, ja kaut kas nesanāk. Ir jāmeklē pareizie risinājumi un jātiecas uz labāko. Izdari secinājumus, izlabo un turpini! Ja mēs gribam attīstību, tad tas ir tikai mūsu pašu rokās. Ko mēs gribēsim, tas arī būs,” uzskata automodelists Andris Taurītis no Valmieras.

“Vidējais latvietis ir diezgan slinks, viņam patīk pačīkstēt. Cilvēki neraujas daudz darīt. Ir, protams, tie, kas ir gatavi strādāt un darīt jebkurā vietā - kaut vai meža vidū. Tas sākas no paša cilvēka - ja viņš ir gatavs, viņš darīs. Tas ir stāsts par pielāgošanos,” ir pārliecināts Andris.

“Man liekas, ka ar latviešiem viss ir kārtībā. Drusku mazāk vajadzētu čīkstēt un vairāk darīt. Priekš mazas valsts, mums ir ļoti daudz panākumu un sasniegumu. Vajag tikai darīt,” aicina Andris.

“Valmiera manā skatījumā tikai aug, aug un aug. Gatavība šeit dzīvot ir diagnoze - daudzi, kas ir atnākuši, prom neraujas. Daba te ir ļoti tuvu, tas ir tas, kas man patīk.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos. Projektu TUESI.LV īsteno biedrība “NEXT” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Latvijas valsts simtgades svinības notiek laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Papildus informācija:
Projekts “TUESI.LV”
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
22382139

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu