TUESI.LV | Bibliotēkas mācību centra vadītāja Paula Anškena Ventspilī

11.09.2020.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par bibliotēkas mācību centra vadītāju Paulu Anškenu Ventspilī: tuesi.lv/mana-latvija-ir-lokala/ .

"Strādājot ar cilvēkiem, es savus darba rezultātus redzu uzreizi, un pateicība, ko es saņemu, ir milzīga. Es jūtos vajadzīga. Tā ir fundamentāla vēlme mums visiem - justies vajadzīgiem," uzsver bibliotēkas mācību centra vadītāja Paula Anškena Ventspilī.

"Man ir ļoti svarīgi darīt lietas, kurās es redzu pievienoto vērtību, kurās es varu kādam palīdzēt," stāsta Paula.

"Laikmetā, kurā ienāk mākslīgais intelekts un tehnoloģijas valda pār mūsu ikdienu, ir ļoti, ļoti būtiski nepazaudēt cilvēcību. Vēl jo projām ir cilvēki, kuriem pietrūkst, ka kāds viņiem piezvana, kuri jūtas vientuļi, kuri neiederas un nejūtas piederīgi. Tādēļ ir būtiski atvērties citiem," uzskata Paula.

"Man Latvija ir lokāla, man Latvija ir reģionāla. Es aizvien vairāk izjūtu, ka Latvija esmu es, mani līdzcilvēki un procesi, kas notiek apkārt."

Projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju.

Projektu "TUESI.LV 120+" īsteno biedrība "NEXT" ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība "NEXT".

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu