TUESI.LV | Brīvās cīņas trenere Irina Petrova Daugavpilī

18.08.2020.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par brīvās cīņas treneri Irinu Petrovu Daugavpilī: tuesi.lv/salauzt-stereotipu/.

"Es gribu salauzt stereotipu, ka ar cīņu var nodarboties tikai zēni. Ar cīņu var nodarboties arī meitenes. Cīņa attīsta spēku, izturību, veiklību, lokanību, koordināciju, raksturu un disciplīnu. Tas ir nepieciešams arī sievietēm un meitenēm," ir pārliecināta brīvās cīņas trenere Irina Petrova no Daugavpils. 

"Laime ir tad, kad ir ģimene, kad ir mīļš darbs, kad ir saule. Es esmu laimīga. Man ir ģimene, bērni, divi darbi, dzīvi vecāki. Man viss ir," uzsver Irina. 

"Daugavpils ir mana labākā vieta, tā ir mana dzimtā vieta. Man viss šeit patīk. Es gribu palikt šeit," saka Irina.

"Es jūtos, ka es esmu Latvija. Tas ir mans gods un lepnums popularizēt savu valsti – apģērbt sporta formu, kur uzrakstīts ir "Latvija"."

Projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju.

Projektu “TUESI.LV 120+” īsteno biedrība “NEXT” ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība “NEXT”.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu