TUESI.LV | Jaunatnes lietu speciālists Valters Siksna Ozolnieku novadā

21.08.2020.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par jaunatnes lietu speciālistu Valteru Siksnu Ozolnieku novadā: tuesi.lv/arpus-kastes/.

"Strādāt ar jauniešiem citādā veidā, atrast citu pieeju un domāt "ārpus kastes" ir izaicinājums. Jauniešu dzīve nenotiek tikai jauniešu centrā vai kādā telpā," uzsver jaunatnes lietu speciālists Valters Siksna Ozolnieku novadā.

"Laime ir izvēle. Ja tu novērtē to, kas tev ir, tu jau esi laimīgs. Laimi definē pateicība. Ja tu esi pateicīgs, tu esi laimīgs," ir pārliecināts Valters.

"Latvija ir cilvēki. Lai izmainītu kaut ko Latvijā, ir jāsāk ar sevi. Ja tu sāc kaut ko mainīt savā dzīvē, tavi apkārtējie cilvēki sāk mainīties tev līdzi," uzskata Valters.

"Es esmu pateicīgs, ka Dievs mani ielika Latvijā un es piedzimu šajā zemē. Kas var būt skaistāks par savu zemi, valsti, valodu, karogu un ģērboni? Šeit tevi neviens neapspiež un tev ir iespēja paust savu viedokli. Ja tu esi gatavs mainīties, tad arī Latvija mainīsies."

Projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju.

Projektu "TUESI.LV 120+" īsteno biedrība "NEXT" ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība "NEXT".

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu