TUESI.LV | Laivotāja Santa Šmite Aknīstes novadā

17.07.2020.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par laivošanas kopienas veidotāju Santu Šmiti Aknīstes novadā: tuesi.lv/pa-straumei/.

"Man vajag vietas piederību, man vajag savējos cilvēkus. Savējie cilvēki ir šeit, Aknīstē. Lēmumā atgriezties mēs veiksmīgi plūdām pa straumei," stāsta Santa Šmite, kura veido laivošanas kopienu Sēlijā, Aknīstes novadā.

"Es esmu tik laimīga kā vēl nekad – es daru lietas, kas man vienmēr ir patikušas un man apkārt ir cilvēki, kuri man patīk," raksturo Santa. 

"Neviens nepateiks no malas kā tev rīkoties un kur būt. Mēs katrs pats, bet īpaši, ja esam vairāki, varam izdarīt ļoti, ļoti daudz," ir pārliecināta Santa.

"Latviju veidojam katrs mēs pats, katrs viens. Es noteikti varu teikt, ka es esmu Latvija, mans vīrs ir Latvija, mani bērni ir Latvija," uzskata Santa.

"Ir labi būt tajā vietā, kur tu jūties labi. Latvijas laukos nevar justies slikti."

Projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju.

Projektu "TUESI.LV 120+" īsteno biedrība "NEXT" ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība "NEXT".

 

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu