TUESI.LV | Mākslas rezidenču centra vadītāja Ieva Ūbele par COVID-19 krīzi

13.01.2021.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par mākslas rezidenču centra vadītāju Ievu Ūbeli, kurā viņa dalās pieredzē par COVID-19 izraisīto krīzi: tuesi.lv/gatavi-skriet/.

"Krīzes nevajag mēģināt pārdzīvot vienatnē. Mēs meklējam jaunas partnerības. Es domāju, ka mums ir vairāk jāsadarbojas," saka mākslas rezidenču centra vadītāja Ieva Ūbele.

"Lielais jautājums kultūras cilvēkiem ir - ko tad mēs darām? Vai mēs vienkārši histēriski kliedzam un sakām: "Tagad glābiet mūs!"? Vai mēs paskatāmies, kas ir tas, ko mēs vēl mākam darīt?" uzskata Ieva.

"Mēs šobrīd ļoti daudz ko plānojam, darām visu, lai būtu gatavi startēt tajā mirklī, kad būs iespēja to darīt. Tajā mirklī, kad iedod starta šāvienu, ir jābūt gatavam skriet."

TUESI.LV COVID-19 ir iedvesmojoši video stāsti par radošajiem cilvēkiem Latvijā, kuri pielāgojušies jaunajiem apstākļiem un COVID-19 izraisīto krīzi spējuši izmantot kā iespēju. TUESI.LV COVID-19 video stāstus veido biedrība "NEXT" sadarbībā ar Kultūras ministriju.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu