TUESI.LV | NVO aktīviste Renāte Mencendorfa Jūrmalā

13.08.2020.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par NVO aktīvisti Renāti Mencendorfu Buļļuciemā Jūrmalā: tuesi.lv/man-patik-but-seit/.

"Man patīk ar savām aktivitātēm kaut ko mainīt. Ne tagad un tūlīt, bet ilgtermiņā. Izdarot labu citiem, tu daudz ko gūsti pats sev," stāsta Renāte Mencendorfa no Buļļuciema Jūrmalā, kura ir iesaistījusies nevalstisko organizāciju darbībā.

"Viss ir ļoti atkarīgs no tevis paša. Tev ir jāiet, jāmaina un jādara, lai būtu citādāk. Neviens cits to nedarīs. Mediji rāda valdību un sabiedrībā zināmus cilvēkus, bet Latviju veido vienkāršie cilvēki," ir pārliecināta Renāte.

"Izaicinājumus vajag, bet ir forši arī justies labi tur, kur tu esi un tajā, ko tu dari. Mums ir četri gadalaiki, mums nav zemestrīču. Mums ir ļoti labi apstākļi, kuros dzīvot," uzskata Renāte.

"Latvija ir tā vieta, kurā es vēlos dzīvot. Latvija ir manas mājas. Man patīk būt šeit."

Projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju.

Projektu "TUESI.LV 120+" īsteno biedrība "NEXT" ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība "NEXT".

tuesi.lv

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu